Meghan Markle i Prince Harry po raz drugi zostaną rodzicami. Dobrą wiadomością podzielił się fotograf Misan Harriman, który zamieścił wzruszające czarno-białe zdjęcie ciężarnej Megan leżącej na kolanach Harry'ego.

foto: glamour.ru

„Potwierdzamy, że Archie wkrótce będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussexu są strasznie szczęśliwi, że znów zostaną rodzicami ”- ogłoszono w oświadczeniu małżonków.

Przypomnimy, że kilka miesięcy temu Markle napisała szczery esej dla The New York Times, w którym przyznała się, że poroniła zeszłego lata. „Utrata dziecka jest niemal smutkiem nie do zniesienia, którego doświadcza wielu ludzi, ale o którym niewiele osób mówi” - powiedziała Megan. - Mój mąż i ja dowiedzieliśmy się, że na sto kobiet na oddziale poroniło od dziesięciu do dwudziestu. Pomimo powszechności tego przytłaczającego bólu, temat poronienia pozostaje tematem tabu i towarzyszy mu bezpodstawny wstyd i samotna żałoba.”

foto: glamour.ru

Przypomnimy że w maju 2019 roku 39-letniej Megan i 36-letniemu Harry’emu urodziło się pierwsze dziecko, syn Archi. W styczniu 2020 roku para postanowiła ustąpić z obowiązków członka rodziny królewskiej i opuścić Anglię. Po krótkim pobycie w Kanadzie para osiedliła się na ojczyźnie Markle w Stanach Zjednoczonych.

Główne zdjęcie: glamour.ru