Ostatnio 16-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, Deva, po prostu nie opuszcza stron prasy modowej. W portfolio dziewczyny znajdują się już trzy okładki największych magazynów modowych: dwukrotnie pojawiła się w wydaniach francuskiego Elle, a ostatnio w sieci ukazała się okładka nowego numeru hiszpańskiego Harper's Bazaar z jej portretem. Wczoraj wieczorem Deva udostępniła materiał z sesji zdjęciowej.

foto: google

Deva Cassel

Jeśli zdjęcie na okładce wyglądało raczej neutralnie, to w samej sesji postanowili podkreślić południowy koloryt. W tym celu skorzystali ze strojów nie hiszpańskiej, ale od włoskiej marki - Dolce & Gabbana.

foto: google

foto: google

Deva od dawna przyjaźni się z tą marką. I ta przyjaźń została wyraźnie odziedziczona po jej matce - Monica Bellucci była i pozostaje muzą Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Aktorka pojawiła się także w kilku kampaniach reklamowych marki. Teraz Deva przejęła pałeczkę. Była już twarzą kampanii kosmetycznej Dolce & Gabbana, a jej debiut miał miejsce również na pokazie marki w ramach Milan Fashion Week kilka lat temu.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Niewykluczone, że wkrótce Deva może zostać oficjalnym przedstawicielem marki. Niedawno Kitty Spencer, która również od dawna przyjaźni się z duetem projektantów mody, została globalnym ambasadorem D&G.

foto: google

Kitty Spencer

Główne zdjęcie: google.com