Aktorka Cameron Diaz tymczasowo zawiesiła swoją działalność aktorską, aby moć poświęcić czas i uwagę rodzinie i dzieciom. W jednym z wywiadów ta słynna aktorka i blondynka, która zasłynęła filmem „Maska” dała do zrozumienia, że nie ma zamiaru wracać na duży ekran. Więc w czym tkwi sekret szczęścia Cameron Diaz?

Cameron Diaz w pełni cieszy się macierzyństwem

Po raz pierwszy Cameron Diaz wyszła za mąż 5 lat temu. Aktorka odnalazła miłość swego życia w osobie muzyka Benji Maddena. Panna młoda wtedy miała 43 lata, a jej narzeczony 36 lat.

foto: google

Małżonkowie od sześciu lat mieszkają razem, są w pełni zadowoleni i szczęśliwi. Pod koniec 2019 roku w ich związku małżeńskim urodziło się dziecko – dziewczynka, której rodzice dali imię Raddix Chloe Wildflower Madden. Była ona pierwszym dzieckiem Benji i Cameron.

Krążą pogłoski, że matka zastępcza urodziła ich córkę ponieważ nikt z dziennikarzy nie zauważył, że Cameron była w ciąży. Ale szczęśliwi rodzice nie chcą komentować tych wszystkich rozmów, dając dziennikarzom jasno do zrozumienia, że Diaz zaszła w ciąże w sposób naturalny i urodziła dziecko.

foto: google

Cameron przyznała niedawno w wywiadzie, że jest bardzo szczęśliwa i nie ma w planach powrotu do pracy, aby dalej kontynować karierę aktorską. Według niej nie podziela zdania matek, które nie są gotowe poświęcić czas i uwagę małym dzieciom, lecz chcą zdobyć sławę, a takze zarabiać pieniądze.

„Czuję się szczęśliwa, że jestem tutaj. Cieszę się, że jestem teraz z moim dzieckiem i chcę być wspaniałą matką, ponieważ tego potrzebuje moja córka… To wielkie błogosławieństwo, wielki przywilej i jestem bardzo wdzięczna losowi za ten bezcenny dar” – zauważyła aktorka.

Chyba ze wszystkim, co mówi Cameron możemy się pogodzić. Chyba ma rację! Albowiem jest ona światowej sławy aktorka, która się już zrealizowała jako osoba dojrzała emocjonalnie. Wszyscy wiemy, że od młodości zyskała sobie sławę i zarobiła miliony dolarów. Jeżeli 48-letnia spełniona i zadowolona z siebie kobieta ma możliwość zostać w domu, aby móc wychowywać córkę, to dlaczego nie? Wygląda na to, że decyzja kobiet, którzy opuściły karierę na rzecz rodziny jest bardzo trafna i mądra.

Sekrety urody Cameron Diaz

Wielu fanów interesuje się tym, jak aktorce udaje się utrzymać tak piękną sylwetkę po późnym porodzie. Wielu osób zauważa, że Cameron rewelacyjnie wygląda nawet na zwykłych zdjęciach i nagraniach wideo, wykonanych w domowym zaciszu.

Sekret urody Cameron leży właściwie w trzech płaszczyznach:

1. Sport

W wywiadzie dla magazynu „Self” Cameron Diaz chętnie opowiedziała o swoich codziennych treningach. Każdy poranek aktorka rozpoczyna z aktywności fizycznej: 5 minut spędza na bieżni, a następne 5 minut poświęca na ćwiczenia siłowe.

2. Pielęgnacja ciała

W wywiadzie dla magazynu „Mindbodygreen” słynna aktorka opowiadała o tym, jak ważne jest docenianie swojego piękna i umiejętność wspierać, dbać i podkreślać swoje naturalne piękno i urodę. Dlatego bardzo ważną rzeczą jest to, żeby prawidłowo zadbać o swoje ciało. Pomimo tego, że aktorka jest bardzo zajęta, to jednak przynajmniej raz w tygodniu znajduje czas na masaż, ciepłą i relaksującą kąpiel w wannie, a także nakładanie maseczki, peelingu i korzystanie z innych produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry.

3. Sen i odpoczynek

To, jak człowiek odpoczywa w ciągu nocy, zależy na ile dobrze się czuje w ciągu dnia. Kobieta zauważa, że warto pamiętać, iż bardzo potrzebną rzeczą jest zachowanie rozsądnej równowagi między treningiem, zwykłą aktywnością oraz odpoczynkiem. Bardzo ważne jest, aby zachować umiar i zdrowy rozsądek, podsumowuje Cameron Diaz.

Główne zdjęcie: google.com