Cygańska księżniczka, wampirzyca z „Underworld”, „Alicja po drugiej stronie lustra” - to wszystko o niej. Kate Beckinsale potrafi poradzić sobie z dowolną rolą, aktorka jest harmonijna pod każdym względem. Kontrowersyjna i czarująca, z łatwością podbija serca fanów.

Dziś porozmawiamy o ulubienice publiczności, niesamowicie pięknej Brytyjce, która czyta literaturę rosyjską w języku oryginalnym.

foto: google

foto: google

Droga do sukcesu i szczyt kariery

Przyszła gwiazda filmowa urodziła się w rodzinie aktora Richarda Beckinsale'a i Judy Law, aktorki teatralnej i filmowej. W wieku 6 lat dziewczynka przeżyła tragedię - zmarł jej ojciec. W szkole Kate nie była posłuszną dziewczynką, ale pomimo nietypowego temperamentu uczyła się doskonale.

foto: google

Po szkole Kate dostała się do Oksfordu, uczyła się rosyjskiego i francuskiego. Zakochała się w literaturze rosyjskiej, czyta Achmatową i Bloka, trochę mówi po rosyjsku. Aktorka słynie z erudycji i wysokiej inteligencji.

Od 1991 roku zaczęła grać w filmach. Grała różne role, demonstrując wszechstronność swojego talentu i zachwycając publiczność. W 2001 roku aktorka zyskała popularność na całym świecie.

Został wydany nagrodzony Oscarem film „Pearl Harbor”, w którym Kate grała pielęgniarkę, która podbiła serca dwóch pilotów naraz. Film został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków.

foto: google

W 2003 roku aktorka zagrała wampirzycę Celine w filmu „Underworld”. Nieustraszona bohaterka filmu miała na sobie obcisły lateksowy kostium i nosiła broń.

Film był tak popularny, że nakręcono kilka sequeli, z których ostatni się ukazał w 2016 roku.

foto: google

foto: google

Rok po roli wampirzycy, Kate zagrała łowczynię wampirów Annę Valerius w filmie „Van Helsing”, w którym można było usłyszeć rosyjski akcent aktorki.

foto: google

foto: google

A za rolę w „Aviator” Kate musiała się poświęcić - dla dobra filmu musiała przytyć aż 7 kilogramów.

Rozdziały życia osobistego

Jeszcze podczas studiów w Oksfordzie Kate zaczęła spotykać się z Edmundem Moriarty. Ten związek był krótkotrwały i wkrótce w życiu aktorki pojawił się Michael Sheen, urodziła się córka Lily Mo Sheen. Para rozpadła się, gdy dziewczynka miała trzy lata, ale razem wychowywały córkę. Lily ma teraz 21 lat.

foto: google

foto: google

foto: google

W 2004 roku aktorka wyszła za mąż za reżysera Lena Wisemana, którego poznała na planie „Underworld”. Małżeństwo trwało 11 lat i rozpadło się z powodu zazdrości Lena.

Kiedy Kate była jeszcze oficjalnie mężatką, w 2016 roku jej serce, choć na krótko, zostało podbite przez 28-letniego Jacka Whitehalla. Romans szybko się skończył, a kolejni partnerzy aktorki stawali się coraz młodsi.

foto: google

Tak więc po oficjalnym rozwodzie 45-letnia celebrytka zaczęła spotykać się z 25-letnim Pete Davidsonem, którego rzuciła trzy miesiące później.

W kwietniu tego roku stały się znane szczegóły nowego romansu Kate. Jej kolejnym partnerem stał się piosenkarz Goody Grace, który miał wtedy 22 lata.

foto: google

Para była szczęśliwa razem podczas izolacji, uroczo komentując swoje zdjęcia nawzajem na portalach społecznościowych i wydawało się, że nic nie może ich rozdzielić.

Jednak w październiku para się rozpadła, Kate usunęła wszystko związane z Goody z sieci społecznościowych, natomiast muzyk nie spieszy się z usuwaniem wspólnych zdjęć.

Styl życia i atrakcyjny wygląd

Wydaje się, że aktorka urodziła się piękna i szczupła, ale twierdzi, że jako nastolatka nie wyróżniała się pięknem. Gwiazda zapewnia, że ​​nie miała fanów ze względu na swój brzydki wygląd.

foto: google

Kate zaczęła dbać o swoje ciało dopiero w wieku 20 lat, kiedy poproszono ją o schudnięcie przed rozpoczęciem kręcenia filmu. Od tego czasu każdego ranka poświęca godzinę na treningi z trenerem personalnym, a podczas wyjazdu zastępuje treningi zajęciami jogi.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Aktorka wygląda świetnie i zapewnia, że ​​to nie zasługa chirurgów, tylko genetyka i treningi.

Gwiazda stara się prowadzić zdrowy styl życia, dobrze się odżywia i tylko sporadycznie pozwala sobie na słodycze.

Główne zdjęcie: google.com