39-letnia Meghan Markle i 36-letni Prince Harry pokazali rodzinną idyllę. Para wraz z półtorarocznym dzieckiem zostali sfotografowani w ogrodzie swojego domu w Montecito.

Książe i księżna Sussex stali się bardziej otwarci po przeprowadzce z Wielkiej Brytanii do Ameryki. Po udzieleniu sensacyjnego wywiadu na temat życia w pałacu, Meghan i Harry pokazali nowe wspólne zdjęcie ze swoim synem Archiem. Czarno-białe zdjęcie wykonał ich przyjaciel - fotograf Misan Harriman.

Na zdjęciu ciężarna gwiazda serialu „W garniturach” pojawiła się w sukience maxi z odkrytymi ramionami i kwiatowym nadrukiem. Przyszła mama trzymała w ramionach małego Archiego, który w maju skończy dwa lata. Harry stanął za swoją żoną i przytulił ją czule. Ich twarze z synem były ukryte za głową Megan. Księżna uśmiecha się szeroko z zamkniętymi oczami z zachwytu z wzruszającej chwili.

foto: cosmo.ru

„Gratulacje, moi przyjaciele! Harry, witaj w klubie ojców dziewcząt! ” - zwrócił się do księcia i jego żony Misan. Zdjęcie wywołało uśmiech wielu kobiet. Zauważyły, że od dawna nie widziały tak żywego uśmiechu na twarzy Markle.

„Świetne zdjęcie”, „Tak się cieszę, że spełnili swoje marzenie!”, „Megan zasługuje na miłość, którą obdarza ją Harry”, „Niesamowicie delikatna! Boli mnie serce, patrząc na ciężarną Megan z Archiem w ramionach!", „Piękna i szczęśliwa mama z ukochanym mężem - jesteście ucieleśnieniem idealnej rodziny!" - napisali fani księcia i księżnej Sussex.

Podczas rozmowy z Oprah Winfrey była aktorka opowiedziała o nowych słowach, których nauczył się Archie. Okazało się, że maluch rośnie na bardzo opiekuńczego i już dużo rozumie. „Jego ulubione słowo to „hydrat”. A każdemu, kto wychodzi z domu, mówi: „Jedź ostrożnie”. Przecież on nie ma nawet dwóch lat!" - chwali się mądrym synem Megan.

foto: cosmo.ru

Brytyjczycy stawiają na imię, jakie książę i księżna Sussex nadadzą swojej przyszłej córce. Ponad 50% wierzy, że małżonkowie nadadzą dziewczynie imię Diana - na cześć matki Harry'ego. Drugim najpopularniejszym imieniem jest Elizabeth, a trzecim - Grace. Alice, Catherine i Alexandria są również rozważane wśród możliwych opcji.

Megan przyznała, że ​miała myśli samobójcze z powodu zastraszania. W tym czasie nosiła pod sercem swoje pierwsze dziecko. Markle mówiła także o relacjach z ojcem i oburzających rasistowskich rozmowach o Archiem w pałacu. Według byłej aktorki ich ślub z Harrym był widowiskiem.

Główne zdjęcie: cosmo.ru