39-letnia Kate Middleton skontaktowała się z dziewczyną, która odbyła niesamowitą podróż. Księżna wybrała wiosenny kobiecy look do rozmowy z 21-letnią Jasmine Harrison.

Żona księcia Williama skontaktowała się z dziewczyną będąc w Kensington Palace. Jej uwagę zwróciła mieszkanka Yorkshire, która trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa po tym, jak samotnie przekroczyła Atlantyk. Kate zaprosiła ją na spotkanie online z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

foto: cosmo.ru

Księżna Cambridge pojawiła się w jasnych kolorów, wyznaczających początek wiosny i podkreślających jej kobiecość. Middleton miała na sobie różową bluzkę z kokardą brytyjskiej marki Boden i kolczyki z kamieni szlachetnych pasujące do całości marki Missoma London. Przednie pasma włosów zostały upięte do tyłu i królewska dama wykonała lekki makijaż z akcentem na oczy i kości policzkowe.

Wizerunek wielodzietnej matki zadziwił fanów rodziny królewskiej. To wyjście Kate nazwali jednym z najlepszych. „Księżna wygląda doskonale. Zdecydowanie jest ikoną stylu”, „Kate przeszła samą siebie! Wszystko jest idealnie dopasowane!”, „William ma szczęście, jego żona jest piękna z natury!”, „Gdy patrzysz na Kate, w głębi serca nastaje wiosna. I od razu chce się wypełnić szafę różowymi rzeczami!”, „Zakochałam się w różu dzięki księżnej. Chcę tę bluzkę!” – napisały Brytyjki.

foto: cosmo.ru

Jasmine przebyła trzy tysiące mil, czyli 4800 tysięcy kilometrów, w atlantyckim wyścigu wioślarskim z Wysp Kanaryjskich do Indii Zachodnich. Ona sama pokonała ten dystans łodzią w 70 dni, 3 godziny i 48 minut. Harrison weszła do historii jako najmłodsza kobieta, która kiedykolwiek zrobiła coś takiego.

Kate podziwiała siłę woli Jasmine i podziękowała za motywowanie innych kobiet. „Ten akt stał się punktem zwrotnym. Małe dziewczynki i dorosłe kobiety będą chciały podążać twoimi śladami. Jesteś bohaterką!” - zwróciła uwagę na osiągnięcie Brytyjki Middleton.

Główne zdjęcie: cosmo.ru