10 marca popularny aktor i mistrz sztuk walki obchodził 81 urodziny! Ostatnio jest rzadkim gościem w telewizji i niewiele o nim wiadomo.

Dziś opowiemy Ci, co robi teraz i jak wygląda w wieku 81 lat.

Bohater naszego artykułu zagrał w około czterdziestu filmach, wśród których widzowie szczególnie zapamiętali „Droga smoka” oraz serial „Strażnik Teksasu”, w którym zagrał w ponad 200 odcinkach i zapewnił sobie status najfajniejszej osoby na świecie.

Jedną z jego ostatnich prac jest film „Niezniszczalni-2” (2012), w którym zagrał epizodyczną rolę. Przed tym nie pojawiał się na ekranach przez prawie siedem lat. Po „Niezniszczalnych” znowu zniknął i, niestety, w jego planach nie ma żadnych nowych filmów ani seriali.

foto: laykni.com

Natomiast Chuck nie siedzi bezczynnie. Aktywnie uczestniczy w działalności charytatywnej, ale większość czasu poświęca swojej ukochanej żonie Ginie O'Kelly. Wiadomo, że kilka lat temu miała poważne problemy zdrowotne, dlatego aktor stara się o nią jak najbardziej zadbać. Nawiasem mówiąc, w wielu źródłach można znaleźć informacje, że z tego powodu porzucił karierę filmową, ale najprawdopodobniej wpłynęło na to kilka czynników, między innymi wiek.

foto: laykni.com

Czasami Chuck Norris bierze udział w projektach reklamowych, a na swoich stronach w sieciach społecznościowych prezentuje niektóre produkty.

foto: laykni.com

Kilka lat temu zaskoczył wielu, pojawiając się w rosyjskiej reklamie piwa. W zeszłym roku wziął udział w reklamie krawatów, których nie trzeba wiązać - są już sprzedawane z niezbędnym węzłem.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Aktor stracił też formę fizyczną, z powodu doznanych zawałów serca musiał zrezygnować z dużych obciążeń. Natomiast na publiczności zawsze pojawia się w wesołym nastroju.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com