45-letni kanadyjski fotograf Derek Ursacki stanął w obronie 39-letniej Meghan Markle. Przedstawił także niepublikowane wcześniej zdjęcia księżnej Sussex.

Były kolega żony księcia Harry'ego był głęboko zasmucony jej wyznaniami. Derek pracował z Meghan na planie serialu „W garniturach” i obserwował jak stała się gwiazdą. Fotograf zapewnił, że popularność nie wpłynęła na Markle. Według Ursacki księżna Sussex zawsze była osobą o wielkim, życzliwym sercu, więc wszystkie ataki na nią są niesprawiedliwe.

foto: cosmo.ru

„Spędziłem pięć lat ramię w ramię z Meghan pracując nad serialem. To zawsze było dla mnie przyjemnością. Megan zawsze była miła dla wszystkich, z nią było łatwo. Nic się nie zmieniło, gdy jej kariera nabrała rozpędu. Przykro słyszeć, że ta wesoła młoda kobieta myślała o samobójstwie. Chcę podkreślić - Megan to najmilsza osoba, z jaką kiedykolwiek pracowałem”- powiedział Derek.

Fotograf pokazał zdjęcia księżnej Sussex. Robił jej zdjęcia w przerwach. Na zdjęciach Megan prawie zawsze miała na twarzy uśmiech. Fani byłej aktorki byli szczęśliwi zobaczyć jaka była przed spotkaniem z Harrym.

foto: cosmo.ru

foto: cosmo.ru

„Popieram Dereka. Megan jest cudowna, na próżno jest oskarżana o wszystkie kłopoty monarchów”, „Widać, że jest bardzo otwartą i ciepłą osobą. Być może teraz zamknęła się w sobie, ale powody są jasne”, „Krucha i delikatna jak kwiat”, „Pałac wie, jak z żywej osoby zrobić przerażone „zwierzę”. Szkoda Megan... Na tych zdjęciach jest zupełnie inna, wesoła i beztroska. Chciałbym ją teraz zobaczyć w takim stanie”- napisali użytkownicy.

foto: cosmo.ru

foto: cosmo.ru

Główne zdjęcie: cosmo.ru