39-letnia Kate Middleton zachwyciła Brytyjczyków. Pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać niesamowite podobieństwo do jej najmłodszego syna Louisa.

Księżna Cambridge wychowuje trzech spadkobierców od księcia Williama. Starsi, George i Charlotte, odziedziczyli cechy swoich krewnych ze strony ojca. Ale mały Louis podobny jest do swojej matki. Jest to szczególnie widoczne jeśli spojrzeć na zdjęcie Kate w jego wieku.

Z okazji Dnia Matki Kate pokazała to zdjęcie - archiwalne zdjęcie rodzinne, którego nikt wcześniej nie widział. Na zdjęciu mała Middleton w białej sukience i szkarłatnych sandałach trzyma za rękę matkę Carol, która wtedy była w ciąży ze swoją najmłodszą córką Pippą.

foto: cosmo.ru

Brytyjczycy byli zachwyceni tym zdjęciem. „Carol wygląda niesamowicie! To właśnie dlatego Kate jest taka szczupła!”, „Mała Księżna i Louis jak dwie kropli wody!”, „Niesamowite geny Middleton! Louis jest kopią Kate, a Kate jest bardzo podobna do Carol!”, „Wydaje mi się, czy książę Louis jest niesamowicie podobny do księżnej Cambridge?”, „Najmłodszy syn Kate i Williama jest wyraźnie bardziej Middleton niż Windsor! Jak bardzo przypomina swoją matkę!” - napisali fani rodziny królewskiej.

foto: cosmo.ru

Żona Williama pokazała również jaki prezent otrzymała od dzieci na święta. George, Charlotte i Louis upiekli biszkopt dla Kate. Udekorowali wypiek kremem ze słodyczami. Dopełnieniem były ozdoby w postaci wielokolorowych serduszek.

Kate powiedziała, że ​​dzieciaki uwielbiają pomagać jej w kuchni. Dzieci często gotują pizzę z mamą, a także ciasta na święta. Według Middleton, Louis ma nawet kulinarnego idola.

foto: cosmo.ru

Główne zdjęcie: cosmo.ru