Prawdopodobnie oglądałeś popularny indyjski film „Zita i Gita” z 1972 roku. Główną rolę pary bliźniąt rozdzielonych w dzieciństwie zagrała aktorka Hema Malini.

Dziś opowiemy Ci, co teraz robi aktorka i jak wygląda w wieku 72 lat.

foto: laykni.com

Chciałbym od razu zauważyć, że Hema nawet nie myśli o starzeniu się, wygląda świetnie i nadal zachwyca fanów swoim wyglądem.

foto: laykni.com

Ma na swoim koncie ponad 100 filmów. Są to „Raja Jani”, „Tum Haseen Main Jawan”, „Dream Girl” i inne.

foto: laykni.com

Ale jej życie osobiste nie było tak udane, jak jej kariera filmowa. Na planie „Zity i Gity” dziewczyna zakochała się w swoim partnerze, wówczas słynnym aktorze Dharam Singh, który był żonaty i miał 4 dzieci. I gdyby nie plan filmowy, być może Hema byłaby w stanie o nim zapomnieć, ale widywali się codziennie... Rozwody w tym czasie były w kraju zabronione, a ten związek był potępiany przez wszystkich.

foto: laykni.com

Nie wiadomo jak, ale Dharam potrafił przekonać władze, by pozwoliły mu się ożenić po raz drugi, para czekała na to 8 lat. W tym małżeństwie Hema urodziła dwie córki, w tej chwili są już dorosłe i podążają śladami kreatywnych rodziców. Po urodzeniu dzieci postanawia zrobić sobie przerwę w karierze.

foto: laykni.com

Małżonkowie nadal bardzo się kochają i wspierają, mają te same zainteresowania - studiują filozofię i zajmują się polityką - oboje zasiadają w izbie wyższej parlamentu indyjskiego.

foto: laykni.com

Sama Hema uczy sztuki tańca narodowego, wyposażając do tego salę taneczną w swoim ogromnym domu. Po 25-letniej przerwie aktorka wróciła do kariery filmowej i zagrała w 4 kolejnych filmach – stęskniła się za ulubioną pracą.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W wieku 72 lat prowadzi aktywny tryb życia i nie wyobraża sobie, aby siedziała przy oknie z drutami w rękach...

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com