Aktor Patrick Swayze miał trudne życie. Na jego drodze stanęła seria ponurych wydarzeń, w tym ciężka trauma i alkoholizm. Być może wszystko to mogłoby złamać aktora, ale tak się nie stało, ponieważ jego żona była zawsze z nim, która była głównym wsparciem dla niego.

Znajomość Patricka Swayze z jego przyszłą żoną

Od dzieciństwa Patrick uczęszczał na zajęcia baletowe, a nawet planował połączyć swoje przyszłe życie z choreografią. Dzięki baletowi doszło do znajomości Swayze'a z jego przyszłą żoną Lisą Niemi.

https://www.instagram.com/p/CHpyfFpJY7t/?utm_source=ig_embed

Lisa i Patrick uczyli się w tej samej szkole baletowej. Kiedy Patrick miał 18 lat, zdał sobie sprawę, że spotkał miłość swojego życia. Lisa miała wtedy 15 lat, ale nawet wtedy, według aktora, dziewczyna wyróżniała się szczególnym umysłem. Właśnie za umysł Patrick ją pokochał.

https://www.instagram.com/p/Byn2HYtDFJE/?utm_source=ig_embed

Początek kariery aktorskiej

Kiedy dziewczyna osiągnęła pełnoletność, Patrick jej się oświadczył. Razem przenieśli się do Nowego Jorku. Ale zdarzyło się nieszczęście. Swayze doznał poważnej kontuzji i musiał przestać tańczyć. To wtedy Patrick zdecydował by zająć się aktorstwem. Miał do tego talent.

https://www.instagram.com/p/CFH8JBHjuYL/?utm_source=ig_embed

Lisa i Patrick rozpoczęli karierę aktorską. Grali razem w musicalach i filmach. Kluczowym projektem dla Swayze była jego rola w „Dirty Dancing”. Po premierze aktor otrzymał ogromne publiczne uznanie. Przez popularność Patrick zaczął nadużywać alkoholu. To jego żona okazała się dla niego „kołem ratunkowym”. Lisa postawiła mężowi ultimatum: albo przechodzi rehabilitację i wraca do normalnego życia, albo ona go zostawia. Więc Swayze zebrał się w sobie i poradził sobie z nałogiem, ponieważ naprawdę nie chciał stracić swojej ukochanej kobiety.

Patrząc na ich szczęśliwy związek, wielu odczuwało zazdrość, a nawet kwestionowało te więzi. W końcu relacje, które zaczynają się w okresie dojrzewania i trwają przez całe życie, nie tracąc uczuć i namiętności, są ogromną rzadkością.

Choroba aktora

W 2008 roku okazało się, że u Patricka zdiagnozowano raka trzustki. Mimo strasznej diagnozy aktor nie chciał rozstać się ze swoim starym życiem, nadal grał w filmach i walczył z chorobą. Jednak choroba progresowała. Wkrótce aktor poczuł się bardzo źle i został przeniesiony na stałe do szpitala.

Jego żona zawsze była obok i go wspierała. Miała licencję pilota, więc samolotem przewoziła Patricka do szpitala.

https://www.instagram.com/p/CBYlyjhDFZI/?utm_source=ig_embed

Po śmierci aktora Lisa Niemi opublikowała dwie książki - „The Time of My Life” i „Worth Fighting For”. Para zaczynała razem pisać swoją pierwszą książkę.

https://www.instagram.com/p/B-qIzcMD_gE/?utm_source=ig_embed

Śmierć męża była dla Lisy ciężkim ciosem, ale znalazła siły, by poradzić sobie z tą stratą. Zaczęła aktywnie pomagać osobom, u których zdiagnozowano raka trzustki. W 2014 roku kobiecie udało się nawet rozpocząć nowe życie i ponownie pokochać. Albert DePriscoe został jej wybranym. Jednocześnie zawsze pamięta główną miłość swojego życia i jest jej bardzo przykro, że nie miała czasu, aby dać Patrickowi dzieci.

Główne zdjęcie: lemurov.net