Supermodelka Cindy Crawford w młodości czasami popełniała różnego rodzaju błędy. Wiele razy paparazzi zdążyli uchwycić na zdjęciu jej nietypowe zachowanie.

Na przykład przypatrymy się jednemu z pierwszych zdjęć wtedy jeszcze początkującej modelki. Dziewczyna jeszcze wtedy nie wiedziała, jak należy pozować do fotografii w branży mody, a także jakie należy założyć stroje, aby podkreślałyby jej kształty.

foto: google

Mało kto by pomyślał, patrząc na tak doskonałą kobiecą piękność, że kiedy miała 20 lat, wiele osób mogłyby jej pomylić z nastoletnim chłopcem, zwłaszcza jeśli miała na sobie ulubione dżinsy i czapkę z daszkiem.

foto: google

Zdarzało się, że Cindy nie zbyt dobrze korzystała z makijażu. Nie bez powodu zdecydowała się w końcu na dość naturalną wersję makijażu. Warto zauważyć, że trzyma się tej wspaniałej zasady do dzisiejszego dnia.

foto: google

Pewnego dnia gwiazda postanowiła poeksperymentować ze stylizacjami i obciąć grzywkę. Ale to tak bardzo wybaczyło wizerunek tej znanej kobiety, że trzeba było pilnie zadbać o to, żeby jej włosy odrosły.

foto: google

To samo można powiedzieć o jej rudych włosach. Ponadto Cindy ciągle zapomniała o tym, żeby farbować korzeni włosów. Dlatego jej włosy wyglądały, delikatnie mówiąc, niechlujne.

foto: google

Pewnego razu zawsze elegancka Cindy zdecydowała się przymierzyć sukienkę w stylu bielizny. Wyglądało na to, że był to najbardziej katastrofalny strój w całej jej karierze.

foto: google

Wizerunek kobiety-wampirzycy wcale nie pasuje tej słynnej kobiecie. Stonowany szyk to idealny wizerunek dla supermodelki Cindy Crawford. Chyba to dobrze zrozumiała, bo prawie zawsze trzyma się tego wizerunku. Z niewielkimi wyjątkami.

foto: google

Do tego seksowne sukienki z wysokimi rozcięciami czasami rozczarowują kobiety, która się na nie decyduje, bowiem odsłaniają trochę więcej niż jest to konieczne. Modelka o tym dobrze pamięta jeszcze z tych czasów, kiedy ona i Richard Gere byli razem.

foto: google

A jeśli chodzi o to zdjęcie z 2001 roku, to dzisiaj strażnicy etykiety i moralności prawdopodobnie skrytykowaliby zachowanie Cindy. Jak modelka pozwoliła sobie usiąść na stole, który był nakrytym obrusem? Tymczasem Cindy była w ciąży i do terminu porodu pozostało już tylko kilka miesięcy.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com