Gwiazda Hollywood zaskoczyła swoich fanów nieprzyjemnymi wiadomościami. Jessica zdała sobie sprawę, że czas zakończyć karierę i zająć się dziećmi, zdrowiem i biznesem.

foto: starhit.ru

Alba podejrzewa, że ​​jej słabe zdrowie jest dziedziczone po rodzinie: „Moja mama miała raka w bardzo młodym wieku, kiedy miała około 20 lat. Dorastałam z przewlekłą chorobą. Do 11 roku życia miałam pięć operacji. Miałam przewlekłą alergię i jako dziecko często byłam hospitalizowana”.

Aktorka przez długi czas nie martwiła się tym faktem: nadal aktywnie grała w filmach. Zaczęła myśleć o swoim stanie zdrowia po urodzeniu córki Honoru w 2008 roku.

Nieco później gwiazda filmowa zdała sobie sprawę, że chce spędzać więcej czasu z dzieckiem. Widząc, jak jej matka była chora w dzieciństwie i przeszła kilka operacji, Alba zdała sobie sprawę, że nie chce powtórzyć losu swojej rodziny i zamierza odgrodzić od tego swoje dzieci.

„Chciałam, żeby moje dziecko też było zdrowe. Strasznie trudno jest być szczęśliwym, kiedy jesteś chory”- aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami z Entertainment Tonight.

foto: starhit.ru

Jessica gra w filmach od 12 roku życia. Udział w serialu „Czarny Anioł” przyniósł jej popularność. Potem, jedna po drugiej, spływały do niej rożne propozycje. Alba ma na swoim koncie wiele nagród, w tym Złotego Globu. Nie raz trafiła na listę najseksowniejszych i najpiękniejszych kobiet świata.

Jessica Alba jest od 12 lat mężatką producenta Casha Warrena, którego poznała na planie „Fantastycznej Czwórki”. Para wychowuje troje dzieci: 12-letniej Honor, 9-letniego Haven i 3-letniego Hayesa.

Krążyły plotki, że rzekomy sojusz celebrytów jest w trakcie rozpadu, ale ku zazdrości złośliwych ludzi para pozostaje wzorową rodziną.

Po zakończeniu kariery Jessica zamierza zająć się biznesem. 10 lat temu założyła The Honest Company, specjalizującą się w produkcji nietoksycznych produktów dla dzieci, które mają chronić środowisko przed szkodliwym działaniem.

Główne zdjęcie: starhit.ru