Piosenkarka niespodziewanie wybrała się na zakupy do Malibu.

Britney Spears pojawia się publicznie dosłownie raz w roku. Ostatni raz widziano ją w marcu 2020 roku na plaży w Malibu. To nie przypadek, że na tle toczącej się debaty o jej opiece i dobrobycie tak wiele teorii spiskowych koncentruje się wokół osobowości Britney. Tym bardziej nieoczekiwane są zakupy słynnej piosenkarki w sklepie Madison.

foto: elle.ru

Spears wyglądała rozważnie i skromnie w zwykłych ubraniach - prostych dżinsach, brązowej marynarce i szarym T-shircie. Swój wygląd dopełniła parą brązowych sandałów.

Jeden z jej ochroniarzy trzymał torby z zakupami i podążał za nią, gdy szła do samochodu. Gwiazda opublikowała niedawno post o szczepieniu przeciwko COVID-19.

Jeśli chodzi o jej opiekę, jej ojciec, Jamie Spears, nadal kontroluje nie tylko jej aktywa pieniężne, ale także całkowicie całe życie po jej publicznym załamaniu w 2008 roku. Miesiąc temu adwokat Spears złożył wniosek, aby Jodie Montgomery formalne zastąpiła jej ojca jako opiekunka. Kolejna rozprawa w tej sprawie odbędzie się 27 kwietnia.

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru