"I to już koniec!"

51-letnia Jennifer Lopez od kilku tygodni przebywa na Dominikanie, grając w komedii „Shotgun Wedding”. W filmie piosenkarka zagrała jedną z głównych ról wraz z Joshem Duhamelem i Lennym Kravitzem. Z ostatnim z nich Lopez często przypisywano romans. A teraz wydawało się, że Jennifer celowo postanowiła wywołać nowe plotki, publikując zdjęcie z Kravitzem na Instagramie podczas jej zerwania z Alexem Rodriguezem.

Podziękowała wszystkim aktorom za ukończenie kręcenia filmu i udostępniła zdjęcie zza kulis. „I to już koniec!.. Dzięki najlepszej obsadzie i ekipie” - napisała gwiazda.

https://www.instagram.com/p/CN8lXaGpe4_/?utm_source=ig_embed

Na planie Jennifer najbardziej zbliżyła się z Lenny. Mówią, że teraz łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Warto zauważyć, że komunikowali się wcześniej. Gwiazdy chodzą na jedną siłownię. A kiedyś 56-letni Kravitz uczył nawet córkę Lopez gry na gitarze.

foto: ok-magazine.ru

„Lenny jest dużo milszą osobą niż Alex Rodriguez, ale jest też graczem. Jennifer zawsze powtarzała, że ​​nienawidzi samotności, ale musi być ostrożna”- mówi pewne źródło.

Plotki o nowym romansie artystki pojawiły się na kilka tygodni przed jej oficjalnym zerwaniem z Rodriguezem. Baseballista i piosenkarka zaczęli spotykać się w 2017 roku. Dwa lata później sportowiec oświadczył się Lopez, ale teraz para postanowiła pozostać przyjaciółmi.

foto: ok-magazine.ru

„Postaramy się utrzymać tę relację. Będziemy nadal współpracować i wspierać się w biznesie i wspólnych projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i naszym dzieciom. Z szacunku dla nich dodamy tylko, że jesteśmy wdzięczni wszystkim za wsparcie i miłe słowa”- ET Canada cytuje celebrytów.

Główne zdjęcie: ok-magazine.ru