Tylko ten, kto przez całe życie nie miał telewizora, nie wie o Kate Winslet. Już w młodości aktorka zagrała w kultowych filmach. „Titanic” i „The Reader”, „The Road of Change”, „Revenge from Haute Couture” - filmy z udziałem słynnej Angielki, które stały się już klasykiem. W prawdziwym życiu Kate jest pewną siebie kobietą, która doskonale wychowuje swoją córkę. W tym artykule skupimy się na Kate Winslet i wartościach w jej rodzinie, które zasługują na podziw.

foto: vazhnoznat.com

O Kate Winslet i jej zasadach wychowawczych

Przyjaźń to skarb, który należy cenić

Kate Winslet nie tylko uczy córkę cenić przyjaźń. Na własnym przykładzie pokazuje, ile dla niej znaczy przyjaźń. Jej najlepszym przyjacielem jest Leonardo DiCaprio. Zostali przyjaciółmi na planie „Titanica” w 1997 roku.

foto: vazhnoznat.com

Aktorka traktuje swoje relacje ze znanym przyjacielem jak rodzinne. W wywiadzie Kate powiedziała: „Jestem bardzo wdzięczna za tę przyjaźń! Nasze relacje bardziej przypominają rodzinę. To rzadkie w Hollywood. Bardzo się cieszę, że mam takiego przyjaciela”.

Ale przyjaźń z Leo to nie jedyny taki przykład w życiu Kate Winslet. Zamiast premiery „Titanica”, gdzie aktorka otrzymywałaby owacje na stojąco i ogromne bukiety, Kate wybrała lojalność. I podczas premiery filmu, który uczynił ją sławną, była na pogrzebie swojego przyjaciela i byłego chłopaka Stephena Tredra. Kate obejrzała film w domu, kiedy złożyła hołd pamięci swojego przyjaciela.

foto: vazhnoznat.com

Zawsze była skromną

Kate Winslet i jej skromność są legendarne. Chodzi o to, że w jej rodzinie przez długi czas nie wiedzieli, czym jest dobrobyt. Rodzice byli aktorami i żyli od roli do roli. Bohaterka tej historii wspomina: „Nie mieliśmy nawet magnetowodu w naszym domu, jak wszyscy inni, aż do 12 roku życia. Jedliśmy bezpłatnie na koszt organizacji charytatywnej”. Jako nastolatka Kate zaczęła pracować na pół etatu w supermarkecie. A potem dostała swoją pierwszą rolę, a jej kariera poszybowała w górę.

Mimo to Kate pozostała skromna i zna wartość pieniędzy, nie pozwala na ich marnowanie. Gwiezdna gorączka jest jej obca, chociaż jak nikt inny zasługuje na swoją sławę.

https://www.instagram.com/p/CHTGgSLl-Jq/?utm_source=ig_embed

Uczy córkę kochać i doceniać siebie

Często mówiono o Kate Winslet, że musi schudnąć. Już dawno przestała zwracać uwagę na krytykę, bo wie, że jej ciało jest piękne i takie. Uczy tego również swoją córkę.

Codziennie mama wraz z maleńką Mią wykonują ćwiczenie na poczucie własnej wartości. Razem patrzą w duże lustro i mówią: „Mamy szczęście, że jesteśmy tym, kim jesteśmy.”

https://www.instagram.com/p/BikKU1Rg2Ru/?utm_source=ig_embed

Nie zapomina o lekcjach z trudnego dzieciństwa

Kate dorastała w trudnych warunkach i była w dużej mierze pozbawiona wsparcia. Matka nie była jej prawdziwą przyjaciółką, nawet nauczyciel aktorstwa krytykował ją za jej wygląd, a rówieśnicy drażnili ją za jej „pulchne” nogi. „Kiedy dorastałam, nie słyszałam ani jednego zachęcającego słowa o ciele kobiety, jakiekolwiek by nie było” - wspomina Kate. Dlatego stara się dać córce to, czego sama została pozbawiona.

foto: vazhnoznat.com

Nie afiszuje się ze swoim życiem miłosnym

Kate Winslet jest zniesmaczona przez prasę i chce chronić swoją rodzinę przed wścibską uwagą. Było to dla niej trudne, ale teraz nikt nie wtrąca się w jej życie osobiste z pytaniami i aparatem. Ponadto Kate chroni nie tylko swoją prywatność, ale także prywatność swoich byłych chłopaków.

foto: vazhnoznat.com

O Kate Winslet i jej nienagannym guście

Kate Winslet może być dumna ze swojej pięknej sylwetki i kobiecych form. Umiejętnie podkreśla swoje zalety i ukrywa wady. Jej wygląd na czerwonym dywanie stał się odniesieniem, a najwybitniejsi projektanci uważają za zaszczyt, jeśli gwiazda „Titanica” zakłada ich sukienki.

foto: vazhnoznat.com

W domu Kate nie jest gwiazdą filmową

Pewnego razu w wywiadzie aktorka powiedziała, że czuje się nieswojo, kiedy nazywają ją gwiazdą filmową. Po prostu nie czuje się wyjątkowa i żyje jak zwykła kobieta. Życie Kate jest dalekie od stereotypowego stylu życia celebryty. Wstaje o 6 rano, przygotowuje śniadanie dla dzieci i zabiera je do szkoły.

foto: vazhnoznat.com

Kate Winslet założyła fundację pomagającą dzieciom z autyzmem

Aktorka założyła fundację charytatywną Golden Hat. Zbiera pieniądze na pomoc dzieciom z autyzmem. Celem jest budowa nowoczesnych mieszkań dla dzieci cierpiących na tę chorobę. Kate nie tylko pomaga finansowo, ale również podjęła się podnoszenia świadomości na temat tej choroby.

foto: vazhnoznat.com

Kate Winslet jest wzorem do naśladowania pod wieloma względami. Pomimo swojej sławy pozostaje skromna, uczciwa i pracowita. I tego samego uczy swoją córkę. Czy zgadzasz się z zasadami wychowywania aktorki?

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com