Leonardo DiCaprio stał się jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. Utalentowany aktor nie tylko zawsze cieszył się rosnącym zainteresowaniem licznych fanek, ale także miał romanse z wieloma znanymi kobietami.

Opowiemy o 7 pięknościach, które zakochały się w gwieździe Titanica.

1. Emma Bunton

foto: google

Leonardo spotykał się ze słynną teraz brytyjską piosenkarką, aktorką i prezenterką telewizyjną Emmą Bunton, kiedy oboje ledwo przekroczyli granicę 20 lat. Związek okazał się krótkotrwały.

2. Gisele Bundchen

foto: google

Z brazylijską modelką DiCaprio spotykał się przez 5 lat. To była jedna z najpiękniejszych par w historii show-biznesu. W 2005 roku zerwali, a 4 lata później była dziewczyna poślubiła amerykańskiego piłkarza Toma Brady'ego. Według plotek powodem zerwania z Leonardo był napięty harmonogram pracy artystów, którzy zostawiał mało czasu na życie osobiste.

3. Blake Lively

foto: google

W 2011 roku Leonardo DiCaprio był niejednokrotnie zauważany z Blake Lively, m.in. podczas Grand Prix w Monako i na imprezie na Riwierze Francuskiej.Związek z amerykańską aktorką i modelką trwał tylko kilka miesięcy. Aktor miał 36 lat, a jego ukochna miała 23 lata.

4. Erin Heatherton

foto: google

Romans z modelką Victoria's Secret Erin Heatherton, lat 22, trwał 10 miesięcy. Para rozstała się przyjaźnie, powołując się na fakt, że oboje są zbyt zajęci, aby poświęcić niezbędny czas na ich związek. Byli kochankowie twierdzą, że nadal się szanują i życzą powodzenia w życiu osobistym.

5. Toni Garrn

foto: google

Z niemiecką modelką DiCaprio spędzil całe lato, dużo podróżowali. Jednak Tony nie lubiła zamiłowania Leonarda do udziału w wielu gwiazdorskich imprezach. Nastąpiło rozstanie.

6. Nina Agdal

foto: google

Duńska modelka Nina Agdal na cały rok podbiła serce Leonardo DiCaprio. Ich znajomość miała miejsce w 2016 roku i dała impuls do dość długiego romantycznego związku. I chociaż para ostatecznie się rozpadła, byli partnerzy utrzymyli przyjacielskie relacje.

7. Camila Morrone

foto: google

Obecnie Leonardo DiCaprio spotyka się z Camilą Morrone, wschodzącą gwiazdą argentyńsko-amerykańską, która zyskała sławę w 2018 roku dzięki Death Wish. Jednak ich różnica wieku stała się do pewnego stopnia tematem dyskusji w Hollywood: DiCaprio ma 46 lat, a Morrone 23. Niemniej jednak zakochani uważają, że nie powinno to przeszkadzać w dalszym rozwoju związku. Kto wie, może to ten doprowadzi zatwardziałego kawalera do ołtarza?

Główne zdjęcie: google.com