Wiele gwiazd amerykańskiego kina nie wygląda tak samo jak w młodości. Ale to nie jest problem, ponieważ dzieci aktorów z Hollywood dorosły nie mniej piękne niż ich rodzice. Zobaczmy jak wyglądają synowie znanych aktorów z Hollywood.

Milo Gibson

foto: lemurov.net

Mel Gibson zostawił dziewięcioro dzieci. Za najbardziej atrakcyjny z nich publiczność uznaje trzydziestoletniego Milo Gibsona. Pochodził z małżeństwa z pielęgniarką stomatologiczną Robin Moore. Młody człowiek zadebiutował w filmie swojego ojca i zajmuje się modelingiem.

Chester Hanks

foto: lemurov.net

Chester Hanks ma 29 lat. Urodził się z drugiego małżeństwa Toma Hanksa z Ritą Wilson. Mężczyzna studiował na uniwersytecie i sam wychowuje córkę. Czasami pojawia się na ekranach, często w młodzieżowych serialach telewizyjnych. Wszystko dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, przejął wszystkie najlepszy cechy od matki i ojca.

Ray Nicholson

foto: lemurov.net

Jack Nicholson oficjalnie ma pięcioro dzieci z czterema różnymi kochankami. Ze związku z aktorką Rebekką Broussard pojawił się ukochany syn aktora, Raymond. Wtedy aktor miał 55 lat. Ale to nie przeszkodziło mu zbliżyć się do syna. Jednak młody człowiek nie poszedł w ślady ojca, teraz pracuje jako asystent reżysera.

Rafferty Law

foto: lemurov.net

Rafferty jest prawdopodobnie najbardziej znanym z całej piątki dzieci Jude Law. Wynika to w dużej mierze z faktu, że młody człowiek jest niesamowicie podobny do swojego ojca w młodości. Jest związany kontraktem z Select Model Management. Ma swój własny zespół rockowy, który się nazywa Dirty Harrys.

Patrick Schwarzenegger

foto: lemurov.net

Patrick Schwarzenegger ma 27 lat. Ma czworo rodzeństwa, ale tylko on odziedziczył wspaniałą formę po ojcu i sympatyczne rysy matki, Marii Shriver. Teraz młody człowiek pracuje jako model i jest początkującym aktorem filmowym. Ma również własną markę odzieżową o nazwie Project360.

Główne zdjęcie: lemurov.net