Szef Facebooka przyznał, że dziwny mężczyzna o białawej twarzy jak u klauna na descy w morzu to on. Jednak prawda została ujawniona latem ubiegłego roku, kiedy wykonano zdjęcie. Najwyraźniej przez cały ten czas sytuacja go prześladowała, dlatego zdecydował się na rewelację w niedawnym wywiadzie.

Użyjwaj kremu przeciwsłonecznego!

foto: lemurov.net

Po prostu wiedz, kiedy przestać

foto: lemurov.net

A Mark nie wiedział i „stał się sławny”

foto: lemurov.net

Według samego miliardera popełnił bląd sam. Chodzi o to, że po zakupie działki na Kaui na Hawajach za 200 milionów dolarów, lokalni mieszkańcy są przeciwko niemu i jego żonie, oskarżając ich o zajęcie ziem ich przodków. Pieniądze i władza zwróciły się przeciwko nim, więc Mark nie mógł już po prostu nakazać ochroniarzowi odpędzenie zuchwałych paparazzi, którzy podążali za nim podczas przejażdżek na desce. Zamiast tego, menedżer wpadł na „genialny” pomysł - posmarować się grubą warstwą kremu przeciwsłonecznego, aby stać się nierozpoznawalnym. I tak zrobił.

Nic dziwnego, że natychmiast pojawiły się żarty

foto: lemurov.net

Są to najbardziej nieszkodliwe, aby go nie urazić

foto: lemurov.net

Paparazzi nie spodziewali się takiego sukcesu

foto: lemurov.net

W rezultacie Mark przyznał się do głupoty swojego czynu, ale był zadowolony, że wszyscy zareagowali na to z humorem. Gwiazdy też mają prawo żartować!

Główne zdjęcie: lemurov.net