Słynny hollywoodzki aktor Dolph Lundgren stał się popularny dzięki filmom akcji. Nic dziwnego, ponieważ Lundgren jest prawdziwym mistrzem sztuk walki. Jest dość aktywny w swoich sieciach społecznościowych.

I dzieli się zdjęciami swoich bliskich. Dolph ma wielu bliskich. Oprócz dwóch dorosłych i niesamowicie pięknych córek, które mają na imię Ida i Greta, ma dwie siostry i brata.

Niedawno mężczyzna zamieścił rzadkie zdjęcie ze swoim bratem. Na zdjęciu widać, jak bracia są do siebie podobne. Użytkownicy zdecydowali nawet, że Dolph i Johan są bliźniakami.

Jeśli poważnie, to Dolph jest starszy od swojego brata. Na zdjęciach bez okularów przeciwsłonecznych staje się jasne, że w rzeczywistości mają oni zupełnie inne rysy twarzy. Duży nos Johana różni się od lekko zakrzywionego nosa Dolpha. Mają różne kształty oczu i szczęk.

https://www.instagram.com/p/CO0n92XLuLF/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4954bc95-13ac-4502-8086-82879d9a1509

Jednak oboje wyglądają świetnie: wysocy, wysportowani Szwedzi z prawie idealnie białymi włosami. Fani uważają, że gdyby młodszy Lundgren chciał, mógłby również zrealizować się jako aktor.

Główne zdjęcie: lemurov.net