Mila Kunis i Ashton Kutcher ukończyli budowę swojego domu w Los Angeles. Para celebrytów zgodziła się pokazać swój nowy dom popularnemu magazynowi poświęconemu architekturze i wystrojowi wnętrz. Magazyn, któremu zaufali Mila i Ashton, nosi tytuł „Architectural Diges”.

Okazało się, że na 24 000 m2 działki stworzyli budynek główny dla siebie, miejsce na grilla i mnóstwo miejsc do wypoczynku. Mila i Ashton nazywają swój dom KuKu Farms. Nazwa ta powstała ze skrótu ich nazwisk.

https://www.instagram.com/p/CPA8GWAj1DP/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2e59818d-5366-48a3-ac40-ed2a00fedfd7

Wszystko zostało zaprojektowano w stylu rustykalnym z elementami loftu i drobnymi, ale ważnymi modernistycznymi detalami. Kutcher przyznał: „Chcieliśmy, aby dom wyglądał jak stara stodoła. Jako coś, co stało tu przez dziesięciolecia, a potem zostało przebudowane na dom. Ale poza tym musiał być aktualny, nowoczesny”.

Za dekorację i projekt tej niezwykłej posiadłości dla gwiazd Hollywood odpowiadała Vicky Charles z międzynarodowej firmy projektowej „Charles & Co”. Kobieta przyznała, że ​​projekt powstawał od dawna. Zaczęli nad tym pracować, gdy Mila spodziewała się swojego pierwszego dziecka. Ale to nie przeszkodziło jej i jej mężowi kontrolować całego procesu.

Główne zdjęcie: lemurov.net