Ostatnio aktor i piosenkarka zostali zauważeni na wakacjach w Miami. Paparazzi zrobili zdjącia Jennifer Lopez i Benu Afflecku koło domu gwiazdy pop.

Ben Affleck, lat 48, i Jennifer Lopez, lat 51, znowu spędzają razem czas. Fani artystów od kilku tygodni podejrzewali, że para się połączyła. Tak więc w Miami piosenkarka i aktor trafili w obiektyw paparazzi, kiedy opuszczali dom J Lo. Piosenkarka dosłownie lśniła ze szczęścia.

Wcześniej osoby wtajemniczone informowały, że ostatnio Lopez była w świetnym nastroju. Nawiasem mówiąc, przed Miami piosenkarka i aktor odpoczywali razem w Montanie, a nawet wtedy nie ukrywali się przed fotografami. Po raz pierwszy Ben został zauważony w domu Jennifer w kwietniu, chociaż byli kochankowie odnowili kontakt zimą.

foto: starhit.ru

Przez kilka miesięcy obok Jennifer Affleck dosłownie się zmienił. Na nowych zdjęciach aktor wygląda świeżo, jest wysportowany i odmłodzony. Wcześniej media aktywnie dyskutowały o alkoholizmie Bena, z powodu którego rozwiódł się z Jennifer Garner, a następnie stracił względy swojej ukochanej Any de Armas.

Lopez również niedawno zerwała ze swoim chłopakiem. Alex Rodriguez skompromitował się w oczach panny młodej przez romans na boku. Planowany przez parę ślub nigdy się nie odbył. „Ben i Jen mieli ten sam przygnębiony nastrój po rozstaniu. Niezależnie od tego, czy będą razem, czy nie, teraz czują się dobrze ”- skomentował informator odnowienia romansu Jennifer i Bena.

foto: starhit.ru

Lopez i Affleck spotykali się od 2002 do 2004 roku. Wtedy była nawet mowa o ślubie: para ogłosiła zaręczyny, ale nigdy nie zalegalizowała związku. Rozstanie artystów nastąpiło przez to, że przykuwano do nich zbyt dużą uwagę mediów. Bardzo szybko po tym zerwaniu Lopez poślubiła Marka Anthony'ego, od którego urodziła dwoje dzieci.

Główne zdjęcie: starhit.ru