Kilka dni temu odbyła się premiera specjalnego odcinka kultowego serialu „Przyjaciele”, w którym ponownie zobaczyliśmy naszych ulubionych aktorów. W ramach długo oczekiwanego odcinka gwiazdy przypomniały sobie stare dobre czasy kręcenia serialu i podzielili się faktami, o których nie wiedzieliśmy. Tak więc, jeśli silne uczucia Matthew Perry'ego (Chandler) do jego ekranowej żony Courtney Cox (Monica) są znane od dawna, to fani, pomimo wszystkich domysłów, usłyszeli z pierwszej ręki o uczuciach Davida Schwimmera (Ross) i Jennifer Aniston (Rachel) dopiero teraz.

foto: cosmo.com.ua

Gwiazdy, którzy grali jedną z naszych ulubionych par wszech czasów na ekranie, przyznali, że byli w sobie zakochani w rzeczywistości. Jednak ze względu na to, że jedno z nich było cały czas w związku, nigdy nie pozwolili sobie na przekroczenie granicy.

Jednak na planie czasami nie potrafili powstrzymać swoich uczuć. „Podczas przerw w próbach zdarzały się chwile, kiedy przytulaliśmy się na kanapie. Kładliśmy się na niej i zasypialiśmy razem, a ja myślałem, jak inni mogą nie odgadnąć, że jesteśmy w sobie zakochani?” - wspominał Schwimmer.

foto: cosmo.com.ua

Jednak, jak natychmiast zauważył Matt LeBlanc (Joey), wszyscy nie tylko się domyślali, ale wiedzieli o tym na pewno. My też, prawda?

Główne zdjęcie: cosmo.com.ua