Kilka tygodni temu fani dyskutowali o zupełnie innym wizerunku aktora, który jest regularnie fotografowany przez paparazzi na planie filmu „John Wick 4”. Ale na nowych zdjęciach Keanu wygląda jakby się zestarzał.

Kolejne zdjęcia 56-letniego Keanu Reevesa z planu były prawdziwą niespodzianką dla publiczności. Aktor zgolił brodę, ale wbrew wszelkim oczekiwaniom nie wyglądał młodziej. Fani zauważyli, że ich idol jest znacznie szczuplejszy i starszy. Pomimo pozytywnego nastawienia Reevesa, fani naprawdę martwią się o jego stan.

Nawiasem mówiąc, fryzura aktora martwi również tych, którzy nie są obojętni. Przychodzi do pracy w kapeluszu, więc jego włosy niezbyt łatwo zobaczyć, ale wygląda na to, że ma krótkie włosy. Być może tak jest, ponieważ dla niektórych scen w filmie „Matrix 4” aktor ogolił głowę. Ale to było w październiku ubiegłego roku. Tak więc najprawdopodobniej Reeves już ma z powrotem charakterystyczną fryzurę Wicka.

Przypomnijmy, że gwiazda Hollywood jest teraz w Niemczech, gdzie kręcony jest film. Główny okres pracy nad filmem prawdopodobnie przypadnie na czerwiec 2021 roku. Planowane są również zdjęcia w Japonii, Paryżu i Nowym Jorku. Film wyreżyserował Chad Stahelski, a scenariusz napisał Shay Hatten. W Rosji premierę filmu zaplanowano na 26 maja 2022 roku.

foto: google

foto: google

Jednocześnie u Keanu Reevesa wszystko układa się dobrze, nie tylko w jego życiu zawodowym, ale także osobistym. Po latach samotności Keanu w końcu znalazł szczęście w obliczu artystki Alexandry Grant, która nie została od razu zaakceptowana przez jego fanów. Wielu uważało, że kobieta wygląda starzej niż Keanu. Co prawda ​​aktor w ogóle się tym nie przejmuje. Już zapoznał Grant ze swoją matką i zamierza poślubić ukochaną.

Należy przypomnieć, że 20 lat temu aktor przeżył prawdziwą tragedię: jego narzeczona Jennifer Syme urodziła martwą dziewczynkę, a dwa lata później sama zginęła w wypadku samochodowym. Incydent bardzo wpłynął na Keanu: zaczął udzielać wywiadów jeszcze rzadziej i zamknął się w sobie. Ale ostatnio aktor zaczął pojawiać się coraz częściej w dobrym nastroju.

Główne zdjęcie: google.com