Fani znają Pierce'a Brosnana nie tylko jako utalentowanego aktora, który grał legendarnego filmowego szpiega, ale także jako wspaniałego człowieka rodzinnego, lojalnego i oddanego małżonka.

Pierce, który niedawno skończył 68 lat, jest prawdziwym monogamistą. Był zakochany dwa razy, ale jego pierwsze małżeństwo z Cassandrą Harris zakończyło się tragicznie: jego ukochana zmarła w 1991 roku po walce z rakiem. Gwiazda Hollywood ciężko przeżył taką stratę, ponieważ uczucia do jego żony były szczere i silne.

https://www.instagram.com/p/CGvfMrmAcXv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fe642e52-8e63-469b-800d-53763d71f481

Ale 3 lata później, na jednym z wydarzeń rozrywkowych na plaży, Brosnan zauważył dziewczynę - Keely Shaye Smith. Wtedy pracowała jako dziennikarka. Aktor zwrócił na nią uwagę i po krótkim czasie zaprosił ją na pierwszą randkę, na której nie mógł się nacieszyć komunikacją z nią.

Później przyznał, że nawet na milion różnych kobiet nie mógłby znaleźć tak pięknej kobiety jak jego Smith. Niejednokrotnie wyrażał jej wdzięczność za szczęśliwe lata przeżyte razem. Para nie waha się okazywać sobie szacunku, bardzo czule pokazuje uczucia przed publicznością.

Keely wspierała Pierce'a we wszystkim, pomagała mu przeżyć ból utraty pierwszej żony. Para ma dwóch synów, nazwali ich Dylan i Paris. Dopiero po pojawieniu się drugiego dziecka zakochani zawarli związek małżeński.

https://www.instagram.com/p/CNqc7CwHrsM/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4e86c0bd-7745-41d9-a347-a36617ea9c54

W tym roku para obchodzi 27. rocznicę szczęśliwego wspólnego życia, Brosnan pogratulował swojej ukochanej żonie. Na cześć takiego wydarzenia aktor z Hollywood opublikował archiwalne zdjęcie z żoną na swoim osobistym koncie w sieci społecznościowej. Na zdjęciu Pierce ma na sobie białe spodnie i rozpiętą białą koszulę. A Smith ma na sobie krótką koronkową, przezroczystą sukienkę pareo.

Para na zdjęciu jest młoda i wyraźnie szczęśliwa. Fani zauważyli to i złożyli wiele szczerych komplementów, nazywając parę niesamowicie piękną i pragną by spędzili ze sobą wiele lat w szczęściu i miłości. Brosnan jest żywym przykładem tego, że nawet sławny i atrakcyjny mężczyzna może całkowicie poświęcić się jednej kobiecie.

Główne zdjęcie: lemurov.net