4 czerwca jedna z najpiękniejszych kobiet w Hollywood, Angelina Jolie, świętuje swoje urodziny.

Serdecznie gratulujemy aktorce z okazji jej urodzin i życzymy jej zdrowia, szczęścia i twórczych sukcesów.

foto: laykni.com

Angelina skończyła dziś 46 lat. Udało jej się zrealizować jako odnosząca sukcesy aktorka, reżyserka, scenarzystka, modelka i Ambasadorka Dobrej Woli ONZ.

foto: laykni.com

W swojej karierze aktorskiej gwiazda była w stanie zagrać wiele ról – była złodziejką samochodów, grobowców, a nawet bajkową wiedźmą. W pewnym momencie Jolie otrzymała Oscara, trzy Złote Globy i dwie nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. A także wielokrotnie otrzymywała tytuł najlepiej opłacanej aktorki na świecie.

foto: laykni.com

Ale w tej chwili ta hollywoodzka gwiazda rzadko pojawia się publicznie, mniej gra w filmach i spędza więcej czasu ze swoimi dziećmi. Teraz, w trudnej sytuacji na świecie, pomaga No Kid Hungry, organizacji charytatywnej, która dostarcza żywność dzieciom z rodzin o niskich dochodach.

foto: laykni.com

Wraz ze stylem życia aktorka zmieniła swój styl. Jej sukienki stały się bardzo powściągliwe i eleganckie. Jolie wybiera na swoje występy głównie lakoniczne stroje, uwielbia lekkie tkaniny ozdobione cekinami. Preferuje również jasne odcienie w swoich ubraniach.

foto: laykni.com

Na cześć urodzin tej wspaniałej kobiety zapraszamy do przypomnienia jej najpiękniejszych wizerunków na czerwonym dywanie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com