Czy myślisz, że one i supermodelka są przynajmniej trochę podobne?

Cindy Crawford, podobnie jak wiele innych supermodelek lat 90., urodziła się w prostej rodzinie.

Ojciec przyszłej gwiazdy wybiegu pracował jako elektryk, jej matka była sprzedawczynią. Tak, a Cindy mogłaby połączyć swoje życie nie z modelaringiem, ale z… chemią. Gdyby nie szczęśliwy zbieg okoliczności: podczas letniej pracy studenckiej przy zbiorze kukurydzy Cindy została zauważona przez fotografa prasowego, który zrobił sobie zdjęcie z piękną dziewczyną. To zdjęcie było początkiem kariery modelki Crawford. Po studiowaniu na uniwersytecie przez cały semestr zrezygnowała i rozpoczęła swoją gwiezdną podróż.

foto: wday.ru

Cindy ma teraz 55 lat i osiągnęła wszystko, o czym można tylko pomarzyć. Zawrotna kariera na wybiegu i w prasie, milionowe honoraria, szczęśliwa rodzina z Randym Gerberem i dwójką dzieci, Kaią i Presleyem, które poszły w ślady słynnej matki.

Ale nie wszyscy wiedzą, że rodzina Crawfordów to nie tylko mąż i dzieci, ale także jej dwie siostry: Daniel, która ma teraz 52 lata i 57-letnia Christine. Nawiasem mówiąc, Cindy miała również młodszego brata, który zmarł bardzo młodo z powodu białaczki. Ale modelka zawsze pamięta o nim w swoim sercu. Z siostrami też utrzymuje kontakt. Pewnego dnia Crawford opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z Christine, Danielą i matką.

foto: wday.ru

Siostry Cindy nie mają nic wspólnego z showbiznesem. Daniela mieszka w Kolorado i pracuje w szkole podstawowej Soda Creek. Ona i jej mąż mają troje dzieci. Christine jest nauczycielką matematyki i informatyki. Obecnie pracuje jako adiunkt w Denver Community College. Jest mężatką i ma dwóch synów.

Wszystkie trzy siostry wielokrotnie przyznawały, że są bardzo bliskie, a kariera Cindy nie kolidowała z jej ciepłymi relacjami z rodziną. Wiedząc, że bliscy ludzie zawsze byli na pierwszym miejscu Crawford, chętnie w to wierzymy. Chociaż niektórzy subskrybenci gwiazdy pod rodzinnym zdjęciem pisali, że supermodelka różni się znacznie od swoich najbliższych krewnych, przynajmniej z wyglądu. Cindy można raczej pomylić z siostrą Kaii Gerber, córką supermodelki.

Główne zdjęcie: wday.ru