Świeżo upieczeni rodzice często potrzebują pomocy i liczą na wsparcie babć, a znane pary nie są wyjątkiem. 36-letni książę Harry i 39-letnia Meghan Markle należą do tych szczęśliwych rodziców, którym jest na kim polegać. Wtajemniczeni powiedzieli Us Weekly, że matka Megan, 64-letnia Doria Ragland, teraz aktywnie pomaga im z dwuletnim synem Archiem i nowonarodzoną córką Lili.

Przypomnijmy, że książę i księżna Sussex po raz drugi zostali rodzicami 4 czerwca. Pełne imię nowonarodzonej dziewczynki to Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. W ten sposób Harry i Meghan wyrazili szacunek dla królowej Elżbiety II, której domowym przydomkiem od dzieciństwa była Lilibet, i oddali hołd pamięci matki Harry'ego, księżnej Dianie. Jednak amerykańscy dziennikarze uważają, że w skróconej wersji imienia – Lili – znajduje się aluzja do Dorii, jak w dzieciństwie matka nazywała Megan Kwiatuszkiem.

foto: google

Otrzymali wiele uroczych prezentów od przyjaciół i członków rodziny, w tym od Dorii, ale najbardziej wyjątkową rzeczą, jaką przygotowała, jest jej czas. Pomaga w domu, a jej prawdziwa pomoc to główny bonus, - podzielił się wtajemniczony.

Para bardzo dobrze dogaduje się z Dorią, donoszą źródła, i są zachwyceni, widząc ją w swoim domu w Montecito w Kalifornii.

Megan jest tak szczęśliwa, że może polegać na swojej mamie, a Harry po prostu ją uwielbia, – kontynuował rozmówca wydania.

foto: google

Przypomnijmy, że Doria aktywnie pomogała Megan, gdy urodził się Archie w 2019 roku. Potem Megan i książę Harry mieszkali w Wielkiej Brytanii, a Doria specjalnie przyleciała na kilka tygodni, aby wesprzeć córkę i jej pomóc.

Źródło zapewniło dziennikarzy, że Megan i Harry są właśnie w siódmym niebie po narodzinach ich córki.

Po prostu szaleją za nią, a ona jest bardzo piękna. Wygląda jak Harry i Megan - podzielił się.

Narodziny dziewczynki zostały publicznie skomentowane przez jej dziadka, 72-letniego księcia Karola. Podczas wizyty w fabryce BMW Mini 9 czerwca wspomniał o narodzinach wnuczki i nazwał je „bardzo dobrą wiadomością”.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com