Fani piosenkarza zauważyli, że chłopcy zauważalnie urośli.

Portorykański piosenkarz Ricky Martin uwielbia swoją liczną rodzinę – ma czworo dzieci i męża – i chroni swoich trzech synów i córkę przed ciekawskimi subskrybentami i paparazzi. Ich zdjęcia publikuje niezwykle rzadkie, czasem twarze dzieci można zobaczyć na Instagramie. Wczoraj artysta zamieścił w swojej historii krótkie wideo nakręcone w samochodzie. Wraz z Rickym w filmiku są 12-letni bliźniacy Matteo i Valentin, a także jego mąż Jwan Yosef. Co więcej, jeden z chłopców jechał w samochodzie w masce medycznej i czarnej czapce, drugi nie chował się przed kamerą. Najmłodsze dzieci - córka Lucia i syn Rennes – zostały w ​​domu.

Subskrybenci zareagowali gwałtownie na ten filmik, zauważając, że chłopcy przez długi czas nie pojawiali się publicznie i zdążyli przez ten czas bardzo urosnąć.

foto: google

Ricky Martin z dziećmi

foto: google

Przypomnijmy, w 2010 roku Ricky Martin zrobił coming out i otwarcie ogłosił, że jest gejem. Potem wielu oskarżyło go o nieszczerość w stosunku do poprzednich partnerek: przez 14 lat był w związku z meksykańską prezenterką telewizyjną Rebeka de Alba z którą często zrywał, para nawet chciała się pobrać. W różnych latach spotykał się także z Ines Misan, Adrianą Biegą, Lilly Melgar i Gabrielą Sabatini. W niedawnym wywiadzie piosenkarz postanowił odpowiedzieć na te zarzuty.

W 2008 roku Ricky został ojcem: adoptował dwóch synów - bliźniaków Matteo i Valentine, urodzonych dzięki matce zastępczej. Od 2016 roku pozostaje w związku ze szwedzko-syryjskim artystą Jwanem Yosefem. Oficjalnie zarejestrowali związek w styczniu 2018 roku. Pod koniec grudnia tego samego roku u pary pojawiła się córka Lucia, a jesienią 2019 roku syn Rennes. Niedawno piosenkarz przyznał, że nie jest przeciwny pojawieniu się w ich życiu piątego dziecka.

W tej chwili nie mam nic do ukrycia - nie jesteśmy w ciąży. Ale zamroziliśmy biomateriał, aby powtórzyć to szczęśliwe wydarzenie.

Ricky Martin z synami - Matteo i Valentino - i mężem Jwanem Josefem:

foto: google

Główne zdjęcie: google.com