51-letnia Naomi Campbell, która po raz pierwszy została mamą dwa miesiące temu, w każdy możliwy sposób chroni córkę przed uwagą nieznajomych i ukrywa ją przed opinią publiczną. Ale wczoraj modelka podzieliła się rzadkim zdjęciem, jednak twarz dziecka nie pokazała.

Na zdjęciu córka gwiazdy ubrana jest w uroczy kombinezon Versace. W ten sposób Campbell uczciła pamięć słynnego włoskiego projektanta Gianniego Versace z okazji 24. rocznicy jego śmierci. Naomi była muzą Gianniego i łączyła ich silna przyjaźń.

foto: google

Do tej pory gwiazda nie tylko nie pokazuje twarzy córki, ale nawet nie ujawnia jej imienia. O narodzinach dziewczynki też nic nie wiadomo. Ale prawdopodobnie urodziła ją zastępcza matka.

Naomi od dawna marzyła o dzieciach, ale poważnie rozważała o zostaniu matką podczas kwarantanny. Wtedy dużo przemyślała i zdała sobie sprawę, co było dla niej naprawdę ważne.

Mówią, że jej ukochany (jego imię nie jest znane), z którym razem mieszkają, pomaga jej w wychowaniu córki. Według wtajemniczonych jest bardzo szczęśliwa i teraz cieszy się macierzyństwem.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com