Gwiazdy Hollywood mają miliony fanów na całym świecie. Jednak niewielu z nich potrafi zidentyfikować te aktorki z ich pierwszych filmów.

Nicole Kidman

Australijsko-amerykańska aktorka kochała kreatywność od dzieciństwa. Jako mała dziewczynka Nicole marzyła o zostaniu sławną aktorką. I udało jej się.

foto: google

Kidman zadebiutowała w wieku 15 lat. Następnie wzięła udział w kręceniu klasycznego australijskiego filmu „Bush Christmas”. Następnie rudowłosa piękność zagrała w filmach „BMX Bandits” i „Windrider”, które przyniosły jej popularność.

Nicole zagrała w takich kultowych filmach jak “Batman Forever”, “The Hours”, “Cold Mountain”, “Grace of Monaco”, “Big Little Lies” i innych.

foto: google

Angelina Jolie

Była żona Brada Pitta zyskała popularność dzięki udziałowi w filmach „Lara Croft: Tomb Raider” i „Girl, Interrupted”.

foto: google

Po raz pierwszy widzowie zobaczyli Angelinę w filmie „Cyborg-2. Glass Shadow”. Tam 18-letnia aktorka grała humanoidalnego robota. Bardziej udany był drugi film z udziałem Jolie - „Hackers”, w którym pojawiła się jako „chłopczyca” z krótką fryzurą.

Aktorka zmieniła się znacząco od czasu swojego debiutu. Gwiazda poprawiła swoją sylwetkę i stała się posiadaczką naprawdę wdzięcznych form. Ponadto teraz Angelina preferuje długie włosy, co podkreśla jej kobiecość i piękno.

foto: google

Sandra Bullock

Gwiazda filmu „The Blind Side” od dzieciństwa uczyła się śpiewu, baletu i gry na pianinie. Jej matka była śpiewaczką operową i bardzo surowo wychowała córkę, więc Sandra nie chciała kojarzyć swojego życia z muzyką. Bullock poszła na Uniwersytet w Karolinie Wschodniej. Jej pierwszym filmem był „The Executioners”, w którym aktorka dostała rolę Lisy Edwards.

foto: google

Potem dziewczyna nadal pojawiała się w różnych filmach. Wraz z Keanu Reevesem zagrała w filmie „Speed” i obudziła się sławna.

Teraz hollywoodzka aktorka nadal aktywnie gra w filmach. Jej wygląd niewiele się zmienił. Sandra sprzeciwia się interwencjom chirurgicznym, preferując naturalne starzenie.

foto: google

Jennifer Aniston

Kariera aktorska Jennifer rozpoczęła się w 1990 roku. Wtedy nie miała jeszcze własnego agenta i dużej liczby propozycji, więc aktorka zagrała drugorzędne role w filmach i serialach telewizyjnych. Po raz pierwszy na ekranie Aniston pojawiła się w filmie „Camp Cucamonga”. Następnie wzięła udział w filmie „Leprechaun”, który został ostro skrytykowany przez ekspertów.

foto: google

Gwiazda grała role w takich filmach jak „Friends”, „We’re the Millers”, „Horrible Bosses”, „Just go with it” i innych. Fani zauważają, że czas wydaje się nie mieć władzy nad Jennifer. Z roku na rok staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza.

foto: google

Kate Winslet

Brytyjska aktorka obudziła się sławna po zagraniu w filmie „Titanic”. W tym czasie aktorka pojawiała się już w reklamach i programach telewizyjnych. Jednym z nich – „Darkest Hour” – było science fiction. Sama Kate uważa swój udział w thrillerze "Heavenly Creatures" w 1994 roku za debiut.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com