Książę George obchodzi swoje urodziny 22 lipca.

W połowie lipca stało się jasne, dlaczego książę William i Kate Middleton nie pokazują już zdjęć swojego spadkobiercy George'a na swoim osobistym blogu. Jak się okazało, para królewska obawia się, że George będzie zastraszany i stara się chronić chłopca przed internetowymi trollami. Kate i William planowali nawet nie zamieszczać zdjęcia na cześć nadchodzących urodzin ich syna.

Jednak w dniu ósmych urodzin George'a rodzice postanowili zadowolić fanów i udostępnili zdjęcie z nowej sesji zdjęciowej. Chłopiec jest dokładną kopią swojego ojca. Na zdjęciu pozuje w koszulce polo, siedząc na samochodzie.

https://www.instagram.com/p/CRmreACltur/?utm_source=ig_embed

Tymczasem Kate Middleton otrzymała nowy królewski obowiązek. Teraz codzienność księżnej Cambridge obejmuje pracę dla brytyjskiej organizacji charytatywnej.

Przypomnijmy, że ślub Kate Middleton i księcia Williama odbył się 29 kwietnia 2011 r. W wydarzeniu wzięło udział 1900 gości. Oprócz członków rodziny królewskiej, wśród gości była para Beckhamów, Elton John z mężem, Guy Ritchie, Rowan Atkinson i inni. We weselu pary wzięli udział przedstawiciele innych dynastii królewskich z całego świata.

foto: google

Pierworodny pary, książę George, urodził się nieco ponad rok po ślubie. W 2015 roku Kate Middleton urodziła mu siostrę Charlotte. W 2018 roku książęta Cambridge po raz trzeci zostali rodzicami: urodził się książę Louis.

Główne zdjęcie: google.com