Preferencje 39-letniej Kate Middleton przeszły na jej córkę. Sześcioletnia księżniczka Charlotte zakochała się w jedzeniu, które księżna Cambridge uwielbiała jako dziecko.

Rodzina Kate Middleton i księcia Williama ma surowe zasady żywieniowe. Monarchowie starają się dobrze odżywiać i zaszczepiać dzieciom miłość do zdrowego jedzenia. Na szczęście dla rodziców Charlotte nie lubi niezdrowe jedzenie, ale przekąskę, która ma pozytywny wpływ na organizm.

Według księżnej Cambridge mała córeczka zjada dużo oliwek. Ta cecha została przekazana księżniczce od matki. Z wyglądu Charlotte jest kopią Kate. Nawet William pomylił zdjęcia swojej córki i żony z dzieciństwa.

foto: cosmo.ru

„Charlotte jest podobna do mnie! Kiedy byłam mała, też jadłam dużo oliwek. Ona i ja lubimy ostre jedzenie”- powiedziała Middleton podczas wizyty w szpitalu na Great Ormond Street w Londynie.

Kate zauważyła, że ​​jej córka jest znacznie bardziej odporna na ostre przyprawy niż William. Książę woli curry i zwykłe domowe jedzenie przygotowywane przez żonę. Szczególnie w rodzinie uwielbiają kuchnię włoską. Dzieci pomagają matce przy robieniu makaronu i pizzy. Książę Cambridge żartował, że w okresie samoizolacji ich kuchnia w Anmer Hall wyglądała jak po wybuchu: mąka i inne składniki do pieczenia były wszędzie.

Charlotte ma również cechę odziedziczoną po księciu Harrym. Podobnie jak jej wujek w dzieciństwie, dziewczyna uwielbia pokazywać język fotografom. Kate nie nadąża za córką, która sprawia, że ​​Kate się rumieni przed Brytyjczykami. Jednak z powodu takich wybryków poddani jeszcze bardziej kochają rodzinę królewską.

foto: cosmo.ru

Córka Kate i Williama jest czwartą w linii sukcesji. Może zostać królową, jeśli jej dziadek Karol, ojciec William i starszy brat George z jakiegoś powodu zrezygnują z tronu. Wielu uważa, że ​​dzięki swojemu charakterowi dziewczyna może rządzić krajem. Królowa Elżbieta II powiedziała, że ​​jej prawnuczka ma wpływ na starszego brata, a Kate nazwała córkę szefem rodziny.

Główne zdjęcie: cosmo.ru