Gwiazda filmu „Królewna Śnieżka i Łowca” Charlize Theron świętowała swoje 46. urodziny z bliskimi przyjaciółmi. Podzieliła się w Internecie swoimi wrażeniami i zdjęciami z imprezy.

Słynna południowoafrykańska i amerykańska aktorka Charlize Theron aktywnie prowadzi osobisty mikroblog na Instagramie, gdzie dzieli się najważniejszymi momentami swojego życia. Gwiazda nie przegapiła okazji podzielenia się radością z imprezy tematycznej ze swoimi licznymi fanami.

Urodziny Charlize Theron

7 sierpnia 2021 roku Charlize skończyła 46 lat. Słynna aktorka postanowiła uczcić tę ważną datę razem z bliskimi przyjaciółmi, którzy zgłosili się by zorganizować wspaniałe święto dla Charlize. I sądząc po zachowaniu Theron, im się to udało. Według gwiazdy, kiedyś nie mogła pójść na bal maturalny, więc przyjaciele postanowili naprawić tę niesprawiedliwość.

foto: joinfo.com

„Kocham tych ludzi bardziej, niż można to opisać słowami. Tylko oni mogli wiedzieć, że impreza z tajemniczym morderstwem na balu maturalnym z lat 80. na łodzi to dosłownie urodziny moich marzeń. Co za rodzina, co za noc” (przetłumaczone z języka angielskiego. - przyp. red.), - celebrytka udostępniła subskrybentom.

foto: joinfo.com

Charlize pokazała również dwa zdjęcia zrobione podczas imprezy. Aktorka spędziła wieczór w krótkich dżinsowych szortach, różowej koszulce z napisem „urodzinowa dziewczyna”, jaskrawych wielowarstwowych koralikach i fioletowej ozdobie na głowie. Jej przyjaciele i dzieci również wybrały nietypowe stylizacje.

Fani skomentowali, że na zdjęciach ekipa wygląda na naprawdę szczęśliwą. Cieszą się, że Charlize świetnie się bawiła w swoje urodziny. Wielu fanów życzyło wszystkiego najlepszego i zostawiało komplementy.

foto: joinfo.com

„Wszystkiego najlepszego, królowo balu”, „Wszystkiego najlepszego, kochanie. Tak się cieszę, że masz takie cudowne urodziny”, „Oczywiście wszyscy świetnie się bawiliście”, „Kultowe wakacje z przyjaciółmi”, „Ta impreza wygląda idealnie", „Happy Queen" - piszą w Internecie.

Główne zdjęcie: joinfo.com