Prace nad kontynuacją „Seksu w wielkim mieście” pod nazwą „And Just Like That” idą pełną parą. Niemal codziennie na ulicach Nowego Jorku kręcone są nowe sceny z udziałem głównych bohaterek, więc prawie każdy może teraz zobaczyć swoje ulubione aktorki w akcji. Wczoraj fotografowie zrobili nowe zdjęcia z Cynthią Nixon i Sarah Jessicą Parker.

foto: spletnik.ru

Aktorki rozmawiały o czymś, siedząc na ławce. Uśmiechały się i wyglądały na zrelaksowane. Bohaterka Parker, Carrie Bradshaw, zrezygnowała nawet ze swoich ulubionych butów Manolo Blahnik i zdecydowała się na klapki i skarpetki.

Pomimo tego, że nie wiadomo jeszcze, kiedy serial będzie miał premierę, wywołał już taki rezonans, że rozpoczęły się rozmowy o jego przedłużeniu na drugi sezon. Podobno wkrótce ogłosi to HBO. Mówią, że „drzwi będą otwarte” nawet dla Kim Cattrall, która odmówiła udziału w projekcie – prawdopodobnie z powodu konfliktu z Sarah Jessicą Parker i innymi członkami zespołu.

„Fani serialu kochają i doceniają Kim i chcieliby zobaczyć ją w nowym projekcie. Celem kontynuacji serialu jest pokazanie, że przyjaźń z czasem się zmienia. Więc będą szczęśliwi powrotu Kim do domu”. - zauważyło pewne źródło.

Początkowo krążyły plotki, że bohaterka Cattrall umrze, więc nie pojawi się w nowych odcinkach, ale potem twórcy serialu zaprzeczyli tej wersji.

Wiadomo już jednak, że w serialu pojawi się nowa bohaterka, grana przez Nicole Ari Parker. Podobno dołączy do trójki najlepszych przyjaciółek i zostanie czwartą w ich towarzystwie zamiast Samanthy Jones.

foto: spletnik.ru

Główne zdjęcie: spletnik.ru