Filmy Luca Bessona pozwoliły poznać wiele nowych osób w kinematografii. Bohaterów komediowego filmu akcji „Taxi” kochają fani wielu krajów. Opowiadamy kto zdołał rozkochać w sobie tych gwiazd filmowych.

Samy Naceri

Rola taksówkarza Daniela rozsławiła młodego aktora na całym świecie. Film jest drugą współpracą Samy’ego i Luca Bessona. Po premierze filmu tysiące fanek marzyło o aktorze, ale Naceri nie miał czasu na relacje osobiste. Po odbyciu kary z więzieniu za rabunek, artysta przeniósł się do Nicei w 1995 roku. Miał romans z dziewczyną Sally. U pary urodził się syn Julian. Natomiast para szybko się rozstała, ale byli w stanie utrzymać przyjazne stosunki ze względu na syna.

Aktor odnalazł szczęście po dziesięciu latach. Na planie filmu „Raj” rozpoczął romans ze swoją partnerką Marie Guillard. Wkrótce para zrobiła wesele. Ich związek trudno nazwać łatwym, ale wciąż są razem.

foto: google

foto: google

Marion Cotillard

Młoda aktorka zagrała rolę dziewczyny, a następnie żony głównego bohatera. Gwiazda zyskała sławę w Hollywood i zdobyła Oscara za rolę Edith Piaf. W życiu osobistym artystki wszystko jest również dobre. Od wielu lat żyje w cywilnym małżeństwie z aktorem Guillaume Canet, który był jej partnerem w filmie „Love Me If you Dare”. Ich związek rozpoczął się cztery lata po premierze. Impulsem do zbliżenia aktorów był rozwód Guillaume'a z żoną.

W 2008 roku para zaręczyła się, a w 2011 roku Cotillard urodziła swoje pierwsze dziecko o imieniu Marseille. Kiedyś aktorce przypisywano romans z Bradem Pittem. Grali razem w filmie „Allied”. Marion została oskarżona o rozpad małżeństwa z Angeliną Jolie. Ale gwiazda zaprzeczyła wszystkim plotkom, ogłaszając swoją drugą ciążę w 2017 roku. Wkrótce urodziła się jej córka Louise Canet.

foto: google

Fryderyk Diefenthal

Aktor rozkochał w sobie publiczności za rolę inspektora policji Emilien. Jego postać była najlepszym przyjacielem bohatera i często znajdowała się w absurdalnych i śmiesznych sytuacjach. Fryderyk był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką była aktorka Claire Keim. Po trzech latach małżeństwa para rozpadła się w 2002 roku. Dwa lata później zaczął spotykać się z Gwendoline Hamon, razem grali w „Neighbors”. U pary urodził się syn, Gabriel. W 2016 roku para złożyła wniosek o rozwód. Od 2018 roku aktor jest w związku z uroczą blond modelką. Dziewczyna urodziła mu syna Julesa.

foto: google

Emma Sjöberg

Aktorka wcieliła się w rolę najseksowniejszej komisarz policji Petry i ukochanej Emilien. Po premierze filmu o partnerach filmowych było mówiono, że mają romans. Jednak w prawdziwym życiu Emmę i Fryderyka łączą tylko przyjazne stosunki. Gwiazda filmowa spotkała swojego wyjątkowego człowieka w trakcie kręcenia filmu. Jej wybrankiem został szwedzki krytyk filmowy Hans Wiklund. Emma wyszła za mąż w 2003 roku. U pary urodziła się córka Tyra i syn Alice. W 2016 roku pojawiły się plotki o rozstaniu pary, ale Emma i Hans wciąż są razem.

foto: google

Edouard Montoute

Aktor zagrał w filmie rolę inspektora policji Aleny. Po premierze Edward zyskał tysiące fanek. Na jednej z imprez poznał modelkę Lubna. W 2008 roku u pary urodził się syn Naila. Teraz artysta żyje w cywilnym małżeństwie z bizneswoman Deborah.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com