Podobieństwo niektórych gwiazd w filmach jest szokujące! Tak, mogą bawić się na różne sposoby, ale twarz jest jak dwie krople wody. Postanowiliśmy je Wam pokazać i dowiedzieć się, na czym dokładnie polega ich podobieństwo. Interesujące? Przeczytaj!

Viola Davis i Danai Gurira

foto: google

foto: google

Naszym zdaniem podobieństwo tych gwiazd jest po prostu fenomenalne! Dziewczyny nie tylko mają te same rysy twarzy, ale łączy je również miłość do smokey eye. Taki makijaż bardzo pasuje aktorkom!

Linda Evangelista i Mila Jovovich

foto: google

foto: google

Bardzo trudno uwierzyć, że na tych zdjęciach są dwie różne osoby. Aktorki mają ten sam kształt twarzy, nosa, oczu i ust. Nawet styl i makijaż tych gwiazd są identyczne! Ale jest jedno zastrzeżenie: brwi Lindy Evangelista są lekko uniesione, a Mili, wręcz przeciwnie, są nieco opuszczone.

Skai Jackson i Marsai Martin

foto: google

foto: google

Te dwie młode aktorki pojawiły się już w wielu filmach i serialach telewizyjnych. A nawet stały się do siebie tak podobne, że fani zaczęły mylić. Skai i Marsai są rzeczywiście bardzo do siebie podobne, szczególnie kształtem twarzy i ust.

Indya Moore i Zendaya

foto: google

foto: google

Być może te aktorki nie są do siebie tak podobne. Na przykład Indya Moore ma niezbyt delikatne rysy twarzy, podczas gdy Zendaya ma odwrotnie. Ale oczy i spojrzenie obu gwiazd są takie same.

Margot Robbie i Emma Mackey

foto: google

foto: google

Rysy twarzy Margot i Emmy są bardzo podobne i gdyby nie inny kolor włosów, można by je łatwo pomylić. Obie dziewczyny wolą krótkie włosy od długich i minimum kosmetyków.

Emilia Clarke i Lily Collins

foto: google

foto: google

Wierzcie lub nie, ale Emilia Clarke i Lily Collins często są mylone. Pod niektórymi kątami gwiazdy są tak podobne, że bardzo trudno jest zrozumieć, kto jest kim. Cieszymy się, że poza niemal identycznymi rysami twarzy dziewczyny lubią ten sam makijaż: strzałki i czerwone usta.

Emma Watson i Kiernan Shipka

foto: google

foto: google

Sami jesteśmy zmęczeni myleniem tych dwóch pięknych aktorek, ponieważ dziewczyny są na pozór podobne we wszystkim! Ta sama fryzura i kolor włosów, makijaż i oczywiście rysy twarzy. Mają duże wyraziste oczy.

Główne zdjęcie: google.com