39-letnia Kate Middleton jest często fotografowana przez paparazzi poza oficjalnymi wydarzeniami. Jak zwykłego człowieka można ją spotkać w parku, supermarkecie czy centrum handlowym.

Przez około 2 miesiące Kate nie pojawiała się publicznie, a teraz, po wakacjach, wraca do swoich królewskich obowiązków. Gdy rozpoczął się nowy rok szkolny, księżna Cambridge poszła z dziećmi na zakupy po rzeczy potrzebne do szkoły.

foto: laykni.com

Paparazzi udało się zrobić zdjęcia księżnej z dziećmi w zwykłym sklepie papierniczym. Kate miała na sobie zwykłą sukienkę, która doskonale podkreślała jej piękną sylwetkę. Dzieci były ubrane w szkolne mundurki.

foto: laykni.com

Mama wraz z dziećmi wybrała to, co dzieci mogą potrzebować do szkoły. Wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej nigdy nie płacą za zakupy, ale Kate postanowiła zrobić wyjątek i pozwoliła George'owi samodzielnie zapłacić za to, co dla siebie wybrał.

foto: laykni.com

Fani rodziny królewskiej zauważyli, że Charlotte i książę George już prawie tego samego wzrostu co ich matka.

foto: laykni.com

„Jak zwykli ludzie”, „Jaka skromna rodzina”, „Piękna Kate”, „Wychowuje spadkobierców jak zwykłych dzieci, brawo”, podziwiali internauci.

foto: laykni.com

Należy zaznaczyć, że 15 września nastąpi pierwsze oficjalne wyjście Kate Middleton po letnich wakacjach. Księżna Cambridge spotka się z żołnierzami, kobietami i cywilami, którzy pomogli w ewakuacji 15 000 osób z Kabulu.

Główne zdjęcie: laykni.com