Rider jest badany przez media w celu poznania charakteru i przyzwyczajeń gwiazd, czasami wprawia w zakłopotanie organizatorów i fanów przez wszystkie wymagania. Chcemy opowiedzieć o oryginalnych prośbach i sposobie interakcji z personelem niektórych celebrytek.

Jennifer Lopez

https://www.instagram.com/p/CTn3sdiJrkB/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7bea471e-4698-4c21-a697-f00a46de4f99

51-letnia Jennifer Lopez znana jest z pełnego szacunku podejścia do swojego wyglądu, jej najbardziej „apetyczna część sylwetki” jest ubezpieczona na milion dolarów. Jej rider obejmuje wysokiej jakości zdrową żywność i ekskluzywne słodycze z ciemnej czekolady od amerykańskiego producenta, a także ogromną ilość drogich produktów pielęgnacyjnych. Co ciekawe, kilka lat temu w riderze artystki był fast food i wielu wysokokalorycznych przysmaków, choć według informacji wtajemniczonych zwalniała asystentów, którzy przypominali jej o tym, jaki wpływ ma takie jedzenie na sylwetkę.

Anne Hathaway

https://www.instagram.com/p/CP0uZk_HAdk/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a7a6718f-a321-4984-b5f0-e74433c6c90b

Hollywoodzka celebrytka wywiera zdecydowanie pozytywne wrażenie na tych, z którymi wchodzi w interakcję na planie. Jest miła i uprzejma w stosunku do personelu i od wielu lat jest wegetarianką. Jednak aktorka przyprawia kucharzy o prawdziwy ból głowy swoją skrupulatnością w przygotowywaniu potraw. Tak więc Anne nie będzie jadła potraw, które nie spełniają jej wymagań. Podczas kręcenia filmu „Praktykant” jej koledzy ze zdumieniem patrzyli, jak Hathaway cztery razy odmówiła tego samego śniadania z powodu niewłaściwie ugotowanych jajek w koszulce.

Naomi Campbell

https://www.instagram.com/p/CRmHo3_pLRt/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b741732-b9e3-40f9-82cb-31fc11b7ffc1

„Czarna Pantera” ma wybuchowy charakter, przez długi czas była gwiazdą skandalicznych kronik ze względu na starcia z personelem, a nawet napaść. Od modelki wielokrotnie wymagano uczęszczania na kursy radzenia sobie z gniewem i wizyt u psychologów. Straciła kontrakt z niektórymi agencjami mody, ale jej życie jest z tego powodu nie mniej interesujące dla publiczności. Rider Naomi intryguje tym, że chce otrzymać masaż tylko od 16 masażystek, a jeśli chodzi o jedzenie, Campbell wszędzie zabiera ze sobą swój ulubiony ostry sos.

Mariah Carey

https://www.instagram.com/p/CNP0YMZA1Xw/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b25c708-c16e-43f8-8b1a-01959314adf9

Piosenkarka od dawna słynie z kaprysów w stosunku do personelu i zazdrości o współpracowników. Na przykład całkowicie nie zauważa Jennifer Lopez, obok niej są ludzie, którzy podnoszą jej do ust szklankę wody lub wyrzucają gumę do żucia. W jej riderze, oprócz bajecznie drogiego szampana, powinna być nowa hydraulika, tylko i wyłącznie ze złotymi uchwytami, konfetti w kształcie motyla i woda mineralna do relaksu, dla niej i jej psa.

Główne zdjęcie: lemurov.net