Czy gwiazda rozpoczęła nowy romans?

56-letnia Monica Bellucci nadal pozostaje standardem kobiecości i piękna. Ale w ostatnich latach życie osobiste aktorki się uspokoiło.

foto: wday.ru

W lipcu 2019 roku Monica opuściła swojego partnera, Nicholasa Lefebvre, z którym spotykała się nieco ponad rok. Nawiasem mówiąc, Lefebvre był 18 lat młodszy od Bellucci. Według znajomych aktorki, gwiazda po prostu znudziła się artystą.

foto: wday.ru

Od tego czasu Monica pojawiała się publicznie sama i nie mówiło się nic o nowych romansach.

A teraz fani mają dobry powód, by podejrzewać, że gwiazda jest w nowym związku. Podczas spaceru po greckich Atenach Bellucci została sfotografowana z przystojnym brunetem. Monica uśmiechała się tajemniczo i oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Kim jest ten przystojny brunet obok gwiazdy? Nazywa się Tom Wolf, jest fotografem, pisarzem i reżyserem. Wolf jest reżyserem spektaklu „Listy i wspomnienia Marii Callas”, który Monica przyjechała zaprezentować w Atenach. Można by założyć, że Tom i Monica mają czysto służbowy związek. Ale fani gwiazdy sugerują, że to jednack początek nowego romansu.

Spójrz na przykład na zdjęcie, na którym pozuje gwiazdorska drużyna spektaklu - producent George Likiardopoulos, Wolf i Monica. George stoi jakby z boku, a Tom obejmuje gwiazdę. Bellucci pochyliła głowę ku jego ramieniu.

foto: wday.ru

Nawiasem mówiąc, Tom i Monica znają się od dawna. Już po zerwaniu z Lefebvrem aktorka publikowała swoje wspaniałe portrety autorstwa Wolfa w sieci społecznościowej.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli to naprawdę nowy romans Bellucci, fani aktorki będą po prostu szczęśliwi. Para jest piękna i dostojna. Może nawet piękniejsza niż były mąż Moniki, Vincent Cassel i jego nowa żona Tina Kunaki.

Najbardziej wspaniałe obrazy Moniki Bellucci:

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru