Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie „No Time to Die” odbyła się w Londynie 28 września. W uroczystości wzięli udział członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Długo oczekiwany pokaz sequela o agencie 007 odbył się w londyńskim Albert Hall. Premiera filmu była wielokrotnie przekładana z powodu pandemii koronawirusa. Członkowie rodziny królewskiej byli jednymi z pierwszych, którzy zobaczyli przygody Jamesa Bonda. Zostali zaproszeni jako goście honorowi.

Książę Karol i jego żona Camilla Parker-Bowles oraz książę William i jego żona, księżna Cambridge Kate Middleton, pojawili się na czerwonym dywanie. Przed rozpoczęciem para królewska odbyła nieformalną rozmowę z czołowymi aktorami.

Fani podziwiali sposób, w jaki Kate Middleton pojawiła się na premierze. Księżna wybrała oszałamiającą złotą sukienkę od Jenny Packham, wyszywaną drogocennymi kamieniami. Eleganckie kolczyki londyńskiej marki O'Nitaa dopełniły całość. Księżna miała piękną fryzurę.

https://www.instagram.com/p/CUX_rx1MzaE/?utm_source=ig_embed

Na jednym z profilu na Instagramie fani zostawiali entuzjastyczne komentarze dla Kate. Zauważyli, że od dawna nie widzieli, żeby Middleton tak promieniała.

Główne zdjęcie: google.com