25-30 lat temu, w latach 90., ci młodzi ludzie nazywani byli główną nadzieją Hollywood, nową generacją utalentowanych aktorów, młodych ludzi, którzy zdobędą sławę. Ale duże pieniądze w młodym wieku, pobłażliwość negatywnie na nich wpłynęła. Z biegiem lat sławni nastolatkowie dorastali, ale nie mogli stać się prawdziwymi gwiazdami. Ktoś został zrujnowany przez alkohol, ktoś przez narkotyki.

Nicholas Brendon

foto: leafclover.club

Nicholas od dawna starał się zostać aktorem w Hollywood. Pracował jako kelner, potem jako asystent reżysera. Najbardziej znaną rolą Brendona była rola Xandera Harrisa w młodzieżowym serialu „Buffy, postrach wampirów”. Był trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody Saturn.

Brandon zagrał w kolejnych dwudziestu filmach, ale nigdy nie osiągnął swojej dawnej sławy. Zaczął pić alkohol. Dopiero co poślubiając aktorkę Moonda Tee, wywołał ogromny skandal w jednym z hoteli. Aktor był tak wściekły, że zadzwoniono nawet na policję. Potem aktor powtórzył to jeszcze kilka razy. Żona wytrzymała tylko sześć miesięcy. Po rozwodzie, Nicholas kontynuował niszczyć hotele i restauracje po pijaku. Został wysłany do centrum rehabilitacji. Bez alkoholu aktor wytrzymał trzy miesiące.

Potem zaczął od nowa. Za to, że Brendon użył przemocy wobec swojej nowej pasji, teraz grozi mu pozbawienie wolności.

Amanda Bynes

foto: leafclover.club

Jej ojciec wszczepił jej chip do głowy. Dlatego czasami sama Amanda nie jest świadoma tego, co robi. Często ją też gwałcił. W ten sposób gwiazda filmów „Ona jest mężczyzną”, „Czego chce dziewczyna” wyjaśniała swoje nieadekwatne działania. A było ich bardzo dużo. Bynes mogła skręcić jointa tuż przy wejściu do domu. Często prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Mogła podpalić dom lub chodzić po ulicach w bieliźnie. Dziewczyna przychodziła na rozprawy sądowe w jakichś starych perukach.

Jej ojciec i matka wciąż namawiali ją do pójścia do kliniki psychiatrycznej. Tam otrzymała niezbędną pomoc. Teraz Amanda żyje w samotności, starając się nie dać się złapać w obiektywy telewizji i kamer. 32-letnia aktorka zmieniła się nie do poznania. Bardzo przytyła, prawie nie robi makijażu. Amanda chodzi do psychologa i marzy o powrocie do kina.

Edward Furlong

foto: leafclover.club

Wielu nastolatków z lat 90. miało jego plakat. Edward wkroczył w świat kina jako John Connor z kultowego filmu „Terminator 2”. Ale chłopak zrujnował sobie życie przez narkotyki i rozpustne życie. Kiedy miał zaledwie piętnaście lat, zaczął spotykać się ze swoją dwukrotnie starszą menedżerką Jacqueline Domac. Rozstali się w 1999 roku. Na sam koniec Jacqueline całkowicie „wyczyściła” konto bankowe młodego aktora, pozywając go o 15% jego oszczędności.

W smutku mu miał pomóc alkohol i kokaina. Furlong mieszkał z następną żoną przez trzy lata. Od niej aktor miał syna. Kiedy była żona pozwalała mu zobaczyć dziecko, Furlong nie znalazł nic lepszego niż częstowanie syna narkotykami.

Rebecca Gayheart

foto: leafclover.club

W 2001 roku aktorka śmiertelnie potrąciła 9-letnie dziecko. W sądzie rodzice zmarłego chłopca oskarżyli Rebeccę o rozmowę przez telefon komórkowy w czasie wypadku, ale nie mogli tego udowodnić. Gayheart otrzymała tylko trzy lata więzienia w zawieszeniu. Dopóki jej prawo jazdy nie zostało odebrane, zdołała spowodować kolejny wypadek.

Wtedy aktorka zderzyła się z dwoma zaparkowanymi samochodami. Przyczyną nowego skandalu było erotyczne wideo, które trafiło do Internetu. Na nim była Gayheart, jej mąż Eric Dane i modelka Kari Ann Peniche.

Jonathan Brandis

foto: leafclover.club

Widzowie mogą pamiętać Brandisa z serialu „SeaQuest DSV”. Ale po zakończeniu kręcenia serialu nowe propozycje nie pojawiły się. To miało duży wpływ na młodego aktora. W końcu, aby Jonathan został aktorem, cała jego rodzina przeniosła się z Connecticut do Los Angeles.

Chłopak próbował dostać się do innych projektów. Czasami miał szczęście i był zapraszany do nowej roli. Ale żadna rola nie osiągnęła poziomu „SeaQuest DSV”. Wszystko to doprowadziło do ciężkiej depresji. Jonathan zaczął mówić o śmierci. W 2003 roku postanowił się powiesić. Jeszcze żył, gdy go znaleźli. Ale lekarze nie mogli go już uratować. Miał zaledwie 27 lat.

Główne zdjęcie: leafclover.club