Córka Aydan Şener chciała pójść w ślady matki, ale potem zmieniła swój wybór.

Minęło 35 lat od pojawienia się w telewizji tureckiego miniserialu Love Bird. Ale publiczność wciąż dobrze pamięta piękną aktorkę Aydan Şener, która zagrała główną rolę.

Dlatego wielu będzie zainteresowanych tym, jak potoczyło się życie osobiste Aydan i jaka jest jej jedyna córka Ecem, która w tym roku skończyła 32 lata.

Kariera Aydan nabrała rozpędu

Światową sławę Aydan Şener zdobył aw 1986 roku, po wydaniu 7-odcinkowejgo serialu Love Bird, opartego na powieści tureckiego pisarza Reşata Nuri Güntekina.

Historia młodej nauczycielki Feride, która uciekła od narzeczonego, ale udało jej się zachować miłość i godność, urzekła telewidzów w wielu krajach świata. Po premierze miniserialu nieznana turecka modelka Aydan Şener natychmiast stała się gwiazdą.

foto: femmie.ru

Po tym serialu filmowa kariera Aydan nabrała rozpędu. Najlepsi reżyserzy w kraju zaczęli zapraszać młodą aktorkę do swoich projektów.

W 1989 roku ukazał się 4-odcinkowy melodramat Samanyoli, w którym Şener ponownie dostała główną rolę. A rok później widzowie mieli okazję podziwiać jej nową pracę w serialu Fatih Harbiye (In Between).

Prawda oba filmy nigdy nie były w stanie powtórzyć ogłuszającego sukcesu Love Bird. Ale to w najmniejszym stopniu nie wpłynęło na status gwiazdy aktorki i nie zmniejszyło ogromnej armii jej fanów.

Fani oświadczali się Aydan

Już po Love Bird Aydan otrzymywała lawinę listów od mężczyzn, nie tylko z Turcji, ale także z innych krajów. Wszyscy podziwiali piękno i talent aktorki, a wielu z całą powagą proponowało małżeństwo.

Jednocześnie większość osób ubiegających się o rękę Aydan nie zdawała sobie sprawy, że była ona w związku od kilku lat. W 1983 roku, kiedy dziewczynka miała 20 lat, poślubiła zawodnika reprezentacji Turcji Ayhana Akbina. A pięć lat później urodziła córkę o imieniu Ecem.

foto: femmie.ru

"Ona jest moim życiem"

Jednak to małżeństwo nie trwało długo. Ayhan nie mógł przyzwyczaić się do tego, że jego żona jest gwiazdą. Był szczególnie zły, że kiedy Aydan pojawiała się na ulicy lub na jakimkolwiek spotkaniu towarzyskim, natychmiast znalazła się w centrum uwagi. A po powrocie do domu na aktorkę nieuchronnie czekał skandal.

Aydan długo znosiła wybryki zazdrosnego męża, ale kiedy zamiast prezentu urodzinowego Ayhan dał jej burkę, skończyła się jej cierpliwość. Aktorka zabrała córkę i opuściła męża.

Aydan już nigdy się nie ożeniła, chociaż otrzymała wiele propozycji. I oddała całą swoją miłość swojej jedynej córce Ecem.

"Ona jest moim życiem. Ecem jest tym samym klasycznym idealistą, co moja bohaterka Feride,”- mówila aktorka niejednokrotnie w wywiadach.

foto: femmie.ru

Ecem marzyła o tym, by stać się popularna jak matka

Od tego czasu minęło dużo czasu. A dziś Ecem Akbin ma już 32 lata. I jest równie piękna jak jej gwiezdna matka.

Nic dziwnego, że pod każdym zdjęciem Ecem na Instagramie zawsze znajduje się wiele lajków i entuzjastycznych komentarzy.

foto: femmie.ru

Ecem przyznaje, że jako dziecko marzyła o tym, by stać się tak popularną jak jej matka. Dlatego od najmłodszych lat uczęszczała do klubu teatralnego, a później zdobyła wykształcenie aktorskie na uniwersytecie.

W 2000 roku dziewczyna zagrała w kilku projektach telewizyjnych, ale nigdy nie udało jej się osiągnąć sukcesu Aydan Şener.

Ecem kocha zwierzęta

Wtedy Ecem ogłosiła, że jest rozczarowana zawodem aktorskim i chce poświęcić swoje życie ciekawszym zajęciom - projektowaniu i architekturze.

Ponadto dziewczyna mówi, że na przykładzie matki zobaczyła, że kariera aktorska nie przyczynia się do osobistego szczęścia. A ona naprawdę chce mieć rodzinę - męża i dzieci.

foto: femmie.ru

W międzyczasie Ecem mieszka z matką i dziadkiem (ojcem Aydan) w ich wiejskiej rezydencji. I tak jak jej matka po prostu uwielbia zwierzęta.

foto: femmie.ru

W domu stale mieszka kilkanaście psów i kotów, a Ecem chętnie się nimi opiekuje.

Ponadto dziewczynka wraz z mamą często bierze udział w akcjach charytatywnych, z których zebrane środki trafiają do schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Główne zdjęcie: femmie.ru