Podczas krótkiego małżeństwa z Kevinem Federline Britney Spears została matką dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena. Teraz chłopcy nie mieszkają z matką, a ich zdjęcia rzadko pojawiają się w sieciach społecznościowych, więc nowe zdjęcie spadkobierców Britney zrobiło furorę.

Po rozwodzie z tancerzem Kevinem Federlinem Britney Spears próbowała w sądzie bronić swojego prawa do życia razem ze swoimi synami Seanem i Jaydenem, urodzonymi z różnicą w zaledwie rok. Ale piosenkarka została wtedy uznana za ubezwłasnowolnioną, więc chłopcy zostali z ojcem.

Teraz Britney spotyka się z chłopcami co tydzień, jednak w blogu nie publikuje z nimi zdjęć: piosenkarka przyznała, że ​​jej synowie nie chcą zbyt wiele uwagi i poprosili, aby nie pokazywać ich w sieciach społecznościowych. Rzadkie zdjęcie dorosłych Seana i Jaydena zostało opublikowane przez przyjaciela jego ojca Eddiego Moralesa.

foto: google

Młodzi chłopaki na zdjęciu przytulają rapera, stojącego przy wejściu do domu. Obaj synowie Britney okazali się dość wysocy, najwyraźniej odziedziczyli wzrost po ojcu. Sean i Jayden wyglądają prawie jak bliźniaki: główna różnica między chłopcami polega na ich fryzurach, jeden z nich ma bujne kręcone włosy.

Według fanów młodzi chłopaki są bardzo podobni do swojego ojca, chociaż Britney zapewniła, że ​​każdego dnia widzi w nich własne cechy. Przyznała, że ​​marzy o spędzeniu większej ilości czasu z chłopcami, a to może stać się możliwe, gdy piosenkarka uzyska prawo do dysponowania swoim życiem i całkowicie uwolni się od opieki.

Główne zdjęcie: google.com