Pięć dzieci Jolie-Pitt na premierze w Hollywood. W co się ubrały dzieci? A kto zignorował to wydarzenie?

Nierzadko widuje się Angelinę Jolie otoczoną swoimi dziećmi. Bez potomstwa aktorka nie wychodzi ani do sklepu ani na czerwony dywan - i wydaje się, że nie wyobraża sobie nawet lepszego towarzystwa (z wyjątkiem czasami muzyka „The Weeknd”). Kolejnym potwierdzeniem tego jest wielka premiera nowego filmu z udziałem Jolie „The Eternals”. Dla dzieci Jolie-Pitt ich matka od dawna jest superbohaterką walczącą o prawa kobiet i uchodźców na całym świecie, teraz ten status nabrał nowych znaczeń. Angelina dołączyła do Marvel Universe.

foto: elle.ru

W Dolby Theatre, w którym zwykle odbywa się ceremonia rozdania Oskarów, Angelina pozowała fotografom z 20-letnim Maddoxem, 16-letnią Zakharą, 15-letnią Shiloh i 13-letnimi bliźniakami Vivienne i Knox. (Jedynym dzieckiem, które z niewiadomych przyczyn było nieobecne na tym wydarzeniu, jest 17-letni syn Pax).

foto: elle.ru

Wśród wszystkich efektownych stylizacji nastolatków naszą uwagę przykuł oczywiście strój Zakhary, który pożyczyła bezpośrednio z garderoby swojej legendarnej mamy. Ma na sobie tę samą sukienkę Elie Saab, którą Angelina założyła na rozdaniu Oscarów w 2014 roku, będąc z Bradem Pittem.

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru