W ubiegłą sobotę 25-letnia córka współzałożyciela Microsoftu, Billa Gatesa, którego majątek szacowany jest na 129,6 miliarda dolarów, i jego byłej żony Melindy Gates, Jennifer poślubiła swojego 30-letniego partnera Nayela Nassara. Ślub pary był wspaniały - na uroczystość wydano około dwóch milionów dolarów.

W miniony piątek para pobrała się zgodnie z muzułmańskimi tradycjami (Nayel Nassar jest Egipcjaninem z urodzenia), otoczeni rodziną i przyjaciółmi, a następnego dnia urządzili wesele w posiadłości rodziny Gatesów w stanie Nowy Jork.

Na ślub Jennifer zrobiła dwie suknie na zamówienie, obie zaprojektowane przez Verę Wang. Jak przyznała panna młoda, projektantce i jej zespołowi udało się spełnić jej marzenia.

foto: google

foto: google

foto: google

Młoda para przyznała, że planowanie ślubu kosztowało ich sporo wysiłku, ponieważ Jennifer była zajęta zajęciami w School of Medicine Mount Sinai, a jej partner przygotowywał się do olimpiady (Nassar jest zawodowym jeźdźcem).

Obowiązkowym warunkiem dla gości (zaproszono około 300 osób) było zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi. Para chciała mieć pewność, że wesele będzie bezpieczne dla wszystkich.

- Dlatego podjęliśmy decyzję, że przed ślubem wszyscy goście powinni zostać zaszczepieni i mieć negatywny wynik testu na koronawirusa.

– powiedziała Jennifer w rozmowie z Vogue.

foto: google

foto: google

Panna młoda została zabrana do ołtarza przez rodziców. Bill i Melinda Gates, którzy rozwiedli się w sierpniu po 27 latach małżeństwa, po raz pierwszy pojawili się razem publicznie po zerwaniu. Zachowali przyjacielskie relacje i byli razem na ślubie córki.

foto: google

foto: google

Jennifer Gates i Nayel Nassar poznali się w prestiżowym klubie jeździeckim Peninsula Equestrian Circuit i szybko się zaprzyjaźnili. Absolwenci Uniwersytetu Stanforda, obaj uczestniczyli w zawodach jeździeckich na arenie międzynarodowej. W 2019 roku Jennifer wstąpiła do szkoły medycznej i skupiła się na studiach. Ich przyjaźń z czasem przerodziła się w coś więcej, a w 2020 roku zaręczyli się.

Mąż Jennifer jest bardzo bogatym człowiekiem. Jego rodzice są milionerami. Są właścicielami firmy zajmującej się architekturą i projektowaniem. Jednak sam Nayel od dawna zdołał zarobić swój pierwszy milion - osiem lat temu otrzymał nagrody pieniężne w wysokości miliona dolarów w zawodach jeździeckich.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com