Rozwód nie zawsze jest tragedią. Czasami jest to świadoma decyzja dwojga dorosłych. Co po raz kolejny potwierdzają Bill i Melinda Gates. Pomimo tego, że ich małżeństwo przestało istnieć, postanowili wspólnie poprowadzić najstarszą córkę do ołtarza.

Wybranką Jennifer Gates jest sportowiec Nayel Nassar. Jest muzułmaninem i jest o 5 lat starszy od swojej ukochanej.

Facet od dawna zajmuje się sportem jeździeckim, zarabiając w ten sposób na życie. To miłość do koni stała się kluczem otwierającym drzwi do serca dziewczyny.

https://www.instagram.com/p/CT4i22tLEXx/?utm_source=ig_embed

Para poznała się na uniwersytecie, a Jennifer była niesamowicie szczęśliwa, gdy dowiedziała się, że Nayel profesionalnie zajmuje się skokami przez przeszkody. W końcu konie to jej miłość. Dziewczyna bardzo dobrze jeździ i nie raz brała udział w zawodach.

https://www.instagram.com/p/CTe85NJnLj-/?utm_source=ig_embed

Nayel wręczył pierścionek zaręczynowy w zeszłym roku i para rozpoczęła przygotowania do ślubu. Wybór sukni był oczywisty. Nikt nie potrafi uszyć jej lepiej niż Vera Wang. A zespół Coldplay został wybrany jako headliner.

Szanując poglądy religijne, nowożeńcy dwukrotnie składali sobie przysięgę: pierwszego dnia, zgodnie z muzułmańską tradycją pana młodego, a drugiego dnia w willi Gatesów w Nowym Jorku.

https://www.instagram.com/p/CTKXsn4nkYS/?utm_source=ig_embed

Nie można było odebrać pompatyczności tego święta. Nawet szklarnia została zbudowana specjalnie na przyjęcie koktajlowe. A stół z smakołykami powierzono tylko najlepszym szefom kuchni w Nowym Jorku.

Szczęśliwy dzień nowożeńców i ich trzystu gości kosztował około 2 miliony dolarów.

Główne zdjęcie: lemurov.net