Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia tych hollywoodzkich przystojniaków, nie wierzyliśmy, że tak wyglądają. Ale niestety to prawda. Jak zmienili się symbole seksu Hollywood – sprawdź poniżej!

Jude Law

foto: google

Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda teraz Jude Law… Siwe włosy, broda, zmarszczki, wysportowana sylwetka – takim aktora jeszcze nie widzieliśmy. Ale ostatnio zagrał w „Młodym papieżu” i wyglądał na 35 lat, a nie na swój wiek (teraz ma 47 lat). Mamy nadzieję, że to tylko złe zdjęcie paparazzi i nic więcej ...

Matthew Perry

foto: google

Matthew Perry, niestety, nie poradził sobie z popularnością po serialu „Przyjaciele” i uzależnił się od alkoholu, a nawet różnych nielegalnych substancji, co oczywiście wpłynęło na wygląd aktora. W wieku 51 lat mężczyzna wyraźnie wygląda na starszego: obrzęki, worki pod oczami, głębokie zmarszczki, nadwaga niestety dodają wieku. Przez jakiś czas Matthew próbował się opanować i dbać o swój wygląd, ale najwyraźniej nie szło mu to najlepiej.

Mickey Rourke

foto: google

Symbol seksu lat 80. Mickey Rourke już dawno stracił swój urok: najpierw przez alkoholizm i trudny rozwód, a potem przez ręce niedoświadczonego chirurga. A jeśli myślisz, że wykonał operację plastyczną tylko kilka razy, to nie - nadal zmienia swój wygląd ... nie na najlepsze. Nie tak dawno zszokował swoich fanów kolejną operacją – po prostu nikt go nie rozpoznał. Jednak trzeba wiedzieć, kiedy przestać!

Johnny Depp

foto: google

Po trudnym rozwodzie z Amber Heard, który zakończył się dopiero w tym roku, Johnny Depp nie jest sobą. Rozumiemy: czas płynie, ludzie się zmieniają, ale ta sytuacja jak nic innego wpłynęła na wygląd aktora. Johnny nawet wygląda inaczej!

John Travolta

foto: google

Na czerwonym dywanie zawsze widzieliśmy Johna Travoltę w fajnej formie - najwyraźniej smoking umiejętnie ukrył brzuch i klatkę piersiową aktora. Szkoda, że nie udało nam się znaleźć zdjęć z wakacji aktora, bo widać tam wyraźnie, że zauważalnie przytył. Ale na zdjęciu po prawej ogólnie widać, że sylwetka Johna się zmieniła.

Brendan Fraser

foto: google

Pamiętasz przystojnego mężczyznę z Mumii? Po prawej – on teraz. Byłego kaloryfera i bicepsów, jak widać, już nie ma. Brendan postanowił nie zmieniać się, ale zaakceptować siebie w nowym obliczu.

Główne zdjęcie: google.com