Atrakcja weselna bogatej dziedziczki i gwiazdy XXI wieku nadal trwa.

Paris Hilton zgodnie z przewidywaniami zamieniła swój ślub w międzynarodowe show w stylu lat 2000. Jeśli wychodzisz za mąż w wieku czterdziestu lat to jest to luksus. Pisaliśmy już o czterech śnieżnobiałych sukniach ślubnych panny młodej w dniu ślubu. Co powiesz na charakterystyczny dla Paris odcień różu? Wokół którego zbudowane jest całe życie tej słynnej blondynki.

foto: elle.ru

Drugiego dnia uroczystości Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zorganizowali różową ceremonię na molo w Santa Monica, gdzie zorganizowali prawdziwy karnawał dla gości. To wtedy Paris się zdradziła - przed gośćmi pojawiła się panna młoda w neonowo różowym stroju, składającym się z mini sukienki z wysokim dekoltem, błyszczących siateczkowych rękawów, jaskrawego welonu i butów na oszałamiającej platformie, której może pozazdrościć Lady Gaga.

foto: elle.ru

Pan młody tego wieczoru wyglądał nie mniej ekstrawagancko - świecił radością w niebieskim półsportowym stroju z różowymi wykończeniami. Tak wyobrażaliśmy sobie ślub Barbie i Kena jako dzieci.

Główne zdjęcie: elle.ru