33-letnia brytyjska gwiazda po raz pierwszy zdradziła sekret swojej szczupłości.

14 listopada na antenie kanału CBS odbyła się długo oczekiwana transmisja wywiadu Oprah Winfrey z Adele. Podczas wielogodzinnej rozmowy poruszono wiele delikatnych tematów. Adele opowiedziała więc o uzależnieniu od alkoholu ojca i depresji poporodowej. Ponadto po raz pierwszy podzieliła się historią swojego fenomenalnego odchudzania. Jak wiecie, piosenkarka zrzuciła 45 kg i jest teraz prawdziwym przykładem tego, jak można się zmobilizować i popracować nad swoim ciałem.

foto: elle.ru

Prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey dowiedziała się o jej tajemnicy harmonii i dlaczego Adele była hejtowana przez społeczność body positivity.

„Właściwie nie ma żadnej tajemnicy. Po rozwodzie zaczęłam mieć ataki paniki, a aktywność fizyczna stała się jedyną opcją kontrolowania mojej psychiki. Czułam, że kierowana moim trenerem i harmonogramem ćwiczeń, zyskuję kontrolę przynajmniej nad tą częścią mojego życia. Wiesz, kiedy masz w swoim życiu kompletny chaos, dobrze, gdy możesz przynajmniej coś zaplanować i uzyskać z tego rezultaty. Trening przyniósł mi spokój i pewność siebie.”

foto: elle.ru

Jeśli chodzi o hejterów, którzy oskarżyli Adele o promowanie odchudzania, piosenkarka jest raczej spokojna o ich negatywne nastawienie.

„Przyzwyczaiłam się do tego, że przez całą moją karierę ludzie rozmawiali o moim ciele. Jaka jestem pulchna, jaki jestem chuda, gorąca czy zimna... Nic nowego. Zawsze byłam osobą, która podziela poglądy body positivity i uważam, że najważniejsze jest to, aby czuć się komfortowo ze swoim ciałem. Oskarżenia przeciwko mnie mówią tylko, że ludzie są obrażeni. Ale ich uczucia w ogóle mnie nie dotyczą”.

Główne zdjęcie: elle.ru